Servis Bölgeleri

SU TESİSATÇISI PURSAKLAR

su tesisatçısı

Pursaklar Su Tesisatçısı

Su tesisatçısı herkes için önemli bir meslek grubudur. Çünkü yaşam alanlarımızda temizlik ve hijyenin sağlanması için su tesisatımızı mutlaka sağlıklı bir şekilde kullanmalıyız. Musluk başlığı kırıldı, batarya değişimi yapılacak, klozet içine su akıtıyor, tuvalet tıkandı gibi tesisat sorunlarında herkesin profesyonel yardım alması gerekir. Pursaklar su tesisatçısı olarak he tesisattaki tamir işlerinizde, hem de tesisattaki montaj ve yenileme işlerinizde sizlere yardımcı oluyoruz. İhtiyacınız olduğunda, aradığınızda bulabileceğiniz bir tesisatçınız olsun isteriz. 7/24 teknik destek verdiğimiz müşterilerimizin mağdur olmasını istemeyiz. Tesisatınızda olacak arızaların, sorunların vaki zamanı olmaz. Sabah akşam, hafta içi, hafta sonu bunlarla baş başa kalabilirsiniz. Acil olarak tesisat ustası çağırmanız gerekebilir. Bu durumda Pursaklar su tesisatçısı olan servisimizi aramanız yeterli, mobil ekiplerimiz en kısa sürede yardıma gelecektir.


Su Tesisat Ustası 

Cumartesi açık tesisatçı, hafta sonu açık tesisatçı arayanlar Pursaklar su tesisatçısı firmamızla iletişime geçebilir. Sıhhi tesisatçı ihtiyacınızda sizlere yardımcı olacağız. Ekiplerimiz su kaçak tespit, tıkalı lavabo açma, tuvalet tıkandı, musluk başlığı kırıldı, klozet içine su akıtıyor gibi sorunlar yaşayan herkese ulaşacak ve profesyonel destek verecektir. Musluk tamircisi arayan,tesisat ustası ihtiyacı olan, klozet tamircisi isteyen tüm müşterilerimize aynı titizlikle yardımcı oluyoruz. Ustalarımız tesisat ile alakalı her konuda yeterince bilgili ve tecrübelidir.Klozet içine su akıtıyor ise klozet tamircisi çağırmanız gerekir. Klozet sifonu, rezervuarkontrol edilerek tamir edilmelidir. Bunun için Pursaklar su tesisatçısı olan firmamıza ulaşarak klozet tamircisi ustamızı çağırabilirsiniz. Ustamız tuvalet temizleme vanası arızasını da tamir edecektir. Sıhhi tesisatçı olarak tesisattaki tüm arızaların tamirinde, tesisata yapılacak cihaz montaj işlerinde, eskimiş tesisattaki yenileme işlerinde müşterilerimize yardımcı oluyoruz.

Klozet Tamir Ustası

Pursaklar su tesisatçısı servisimiz tıkalı lavabo açma, su kaçak tespit gibi sorunlarınızda cihazlarla hizmet vermektedir. Termal kamera, akustik dinleme cihazı, kanal açma makinesi, robot kullanarak tıkalı gider açma, su kaçak tespit işlerini yaparız. Batarya değişimi için TSE belgeli bataryalar kullanır, tamir işlerinde modern alet ve cihazlardan yararlanırız. Deneyimli tesisat ustası personelimiz tesisatınızı sorunsuz bir şekilde teslim eder.

ANKARA SU TESİSATÇISI

PURSAKLAR SU TESİSATÇISI


USTAYA SOR