Blog

BANYODAN ALT KATA SU DAMLIYOR

BANYODAN ALT KATA SU DAMLIYOR

Banyo Tavanından Alt Kat Komşuya Su Akıyor

Banyo suyu en fazla kullandığımız yaşam alanımızdır. Bu yüzden su tesisatı ile ilgili sorunları banyoda daha yoğun yaşayabiliriz. Beklemediğiniz bir anda banyo tavanından su akıyor diye şikâyet edebilirsiniz. Bu sorun üst kat komşunuzun tesisatından kaynaklanabilir. Aynı zamanda sizin tesisatınızda da su kaçağı olabilir. Sizin banyonuzdan alt kata sızıntı olabilir. Üst kattan su damlama sorunu yaşayabilirsiniz. Su tesisatının temiz su borularında meydana gelen herhangi bir çatlak yerinden su sızabilir. Bu tür problemlerde panik yapmadan Ankara su kaçak tespiti yapan servimizi arayabilirsiniz. Su kaçaklarının tespit ve onarımı alanında firmamız uzmanlaşmış ustalarımız ile müşterilerimize modern yöntemlerle hizmet vermektedir.Neden Banyo Tavanından Su Akıyor ?

Banyonun tavanından akan suyun sebebini öğrenmeniz için profesyonel yardım almanızda yarar vardır. Bu sorun borulardaki su kaçağının bir sonucu olabilir. Sızıntının üst kattan geldiğini düşünüyorsanız komşunuzu da ikaz etmelisiniz. Cihazla su kaçak bulma konusunda sizlere yardımcı olabilecek Ankara su tesisatçısı firmamızı da aramanızı öneririz. Muhtemelen çatlak su borusundan sızan su nedeniyle üst kattan su damlıyor olabilir. Borularınız eskimiş olabilir, dışarıdan darbe alabilir, bağlantı yerlerinde olan contalar kurumuş ve yıpranmış olabilir. Bu yüzden banyo dolaplarında ve duvarlarda rutubet oluşmamasını isterseniz banyo tavanından su akıyor diye şikâyetinizi söyleyerek deneyimli bir tesisatçı çağırmalısınız.


Klozet Alta Kata Su Sızdırıyor

Klozetin alt kata su sızdırması çeşitli sebeplerden kaynaklanabilir. Öncelikle klozetin bağlantıları kontrol edilmelidir. Klozetin montajı sırasında normalde sızdırmazlığı sağlayabilmek amacıyla her türlü önlem alınır. Ayrıca klozet yerine doğru şekilde oturtularak montaj yapılır. Bunlarda herhangi bir aksaklık olması ve hata yapılması halinde klozet alta su sızdırabilir. Ayrıca sızıntı sifondan da olabilir. Gider borusunda da tıkanıklık nedeniyle pis sızıntı gelebilir. Borulardaki su sızıntısından bu sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Bu durumda cihazları olan bir tesisatçı ile çalışmanız evinizde telaş olmadan, kırma dökme işlemi yapılmadan hizmet almalısınız. Evinizde birde tadilat yapmakla uğraşmayın. Bu sorunun çözümü için Ankara su kaçak tespiti firmamızla iletime geçebilir, cihazla su kaçak bulma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.


Su Tesisat Borusu Patlak ve Delik tespiti Ankara

USTAYA SOR