Blog

TIKALI GİDER BORUSU AÇMA GÖLBAŞI

TIKALI BORU AÇMA GÖLBAŞI


Binanızda iki türlü su tesisatı bulunur. Bunlardan biri temiz su tesisatı (şebeke suyu), diğeri ise kirli su tesisatı. İlk önce temiz su tesisatından bahsedelim. Temiz su tesisatınız evinizin mutfak, banyo, tuvalet kısmında bulunur. Bina yapılırken sıva altına döşenir. Kirli su tesisatınız da aynı şekilde temiz su tesisatı gibi sıva altından döşenir. Binanızdan pis suyun şehir rögarına kadar ulaşması için binanızdaki havalandırma bölümünden ve varsa otopark alanından sıva üstünden de bu tesisat boruları döşenebilir.

TIKALI LAVABO BORUSU AÇMA 

Bugün ki konumuz daha çok pis su gider tesisat boruları hakkında olacaktır. Evinizdeki kullanmış olduğunuz suyun gider borularından tahliyesi bina yaşının ilerlemesi ile doğru orantılıdır. Yaş olarak eski binalarda bu pis su boruları zamanla deforme olur ve sık sık arıza çıkarır. Tıkanan Gider borusu tıkanıklık açma işlemi tecrübeli firmalar tarafından yapılmalıdır. Özellikle Ankara’da ve Gölbaşında bu sektörde tecrübeli ellere ulaşmak zor olabilir. Bu alanda 10 yılı aşkın hizmet süresi ile faaliyet yürüten Murat Tesisat, sizlere en kaliteli işçilik sunmaya devam ediyor.


TIKALI TUVALET BORUSU AÇMA

Tıkanan boruların açılması için evinizde ya da işyerinizde kendi imkanlarınızla bir şeyler yapmışsınızdır muhakkak. Ancak bazı gider tesisatları basit gider açıcılar ile açılmayabilir. Yabancı cisimler ve donmuş yağlar lavaboların açılmasında sizlere zorluk çıkarabilir. Lavabo borusu tıkanıklık açma işleminde Murat Tesisat, teknolojinin imkanları kullanarak son sistem cihazlarla çalışmaktadır. Bu işlemi kısa sürede gerçekleştirmektedir. Kullandığımız bu cihazlar, piyasanın en pahalı ve en iyi cihazlarıdır. Eski usül tıkalı boru açma işlemi artık Murat Tesisatta mazide kaldı.

TIKALI KLOZET BORUSU AÇMA 

Son olarak sizlere tuvalet tıkanıklık açma işlemlerinden bahsetmek istiyorum. Gerek alaturka gerekse alafranga tuvalet tıkanıklığı firmamızca kısa sürede gider tesisatına zarar vermeden yapılmaktadır. Tuvaletlere atılan peçeteler gider tesisatınızı kısa zamanda tıkar. Suyun tahliyesini yavaşlatarak etrafa pis kokuların yayılmasına sebep olur. İstenmeyen bu durum karşısında kendinizi çaresiz hissetmeyin. Gölbaşında Murat Tesisat günün her saatinde hizmetinizde.  Yapmanız gereken bizleri arayarak randevu almanız. Kaliteli işçilik ve güvenin adresi Gölbaşında Murat Tesisat, işinde uzman personeli ile hizmetine devam etmektedir.

USTAYA SOR