Blog

YENİMAHALLE TIKALI BORU AÇMA MAKİNESİ

YENİMAHALLE BORU TIKANIKLIK AÇMASon yıllarda Büyükşehirlerde meydana gelen nüfus artışı, dikey yapılaşmayı arttırmıştır. Ankara’da bu iller arasında bulunmaktadır. Özellikle Yenimahalle ve Keçiören ilçeleri nüfus yoğunluğunun en çok artış gösterdiği ilçelerdir. Dikey yapılaşmanın artması ile binalardaki mesken sayısı fazlalaşarak daha fazla insanın bir arada yaşaması kaçınılmaz olmaktadır. Hali ile binada yaşayan insan sayısının artması o binanın pis su gider tesisatının sık sık arızalanması demektir. Hem tuvalet giderlerinin tıkanması hem de lavabo giderlerinin tıkanması çok sıkça görülmektedir. Yenimahalle’de sizlere bu yönde hizmet sunan kurumsal firma Murat Tesisattır. Murat Tesisat, on yılı aşkın hizmet ağıyla gider borusu tıkanıklık açmada sizlere etkili çözümler sunuyor. Kaliteli işçilik anlayışı ve son sistem cihazlar ile bu alanda faaliyet yürütmektedir.


TIKALI LAVABO BORUSU AÇMA

İşyeriniz ya da apartmanınızda bu tür tıkanıklık problemleri yaşıyorsanız vakit geçirmeden bizleri aramalısınız. Basit gider açıcı kimyasallar ile giderinizi açamıyorsanız sorun büyük demektir. Kuvvetli makinalarımız ile giderinizi kısa bir sürede açıyoruz. Özellikle lavabo borusu tıkanıklık açma işinde uzman personelimiz sorunsuz bir şekilde tıkalı bölgeleri açmaktadır. Siz sadece randevu alıp bizleri beklemeniz yeterli olacaktır.

Murat Tesisat olarak müşterilerimizin istek ve önerilerini önemsiyoruz. Sosyal medyadan bizlere ulaşarak da istek ve önerilerde bulunabilirsiniz. Çünkü tek referansımız müşterilerimizdir. Memnuniyetiniz bizim için önemlidir. Sorunsuz bir gider açma işi için Murat Tesisatı tercih etmelisiniz. Ankara’nın tüm mahallerine hizmet sunuyoruz. Geniş servis ağı ile gün içerisinde belirtilen adrese en yakın servisimiz yönlendirerek tüm sıhhi tesisat arızalarınızı gideriyoruz. Tuvalet tıkanıklık açmada kullandığımız makinalar ile kısa sürede tıkalı gider borunuzu açıyoruz.


TIKALI TUVALET BORUSU AÇMA

Artık Yenimahalle’de Murat Tesisatı tercih etmemek için geçerli bir mazeretiniz olmalı. Geniş servis ağı ve deneyimli personeli ile 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve güler yüzlü ekiple çalışmak sizin de hakkınız.  Tıkalı gider borusu açma ile ilgili aklınıza takılan bir husus varsa iletişim numaralarımızı hiç çekinmeden arayıp bilgi alabilirsiniz. İşimizi önemsiyor ve bunu sizlere hissettirmek için sürekli kendimizi yeniliyoruz. Sıradan sıhhi tesisat ustaları ile bizleri kıyaslamayınız. Kurumsal firma olarak Ankara’da sayılı firmalar arasında olduğumuzu bilmenizi isteriz. Haydi, siz de bu farkı hissetmek istiyorsanız tüm gider borusu tıkanıklık açma işlemleri için bizi arayınız.

USTAYA SOR