Blog

KIRMADAN SU KAÇAK ARIZA TESPİTİ

Kırmadan Su Kaçak Arıza Tespiti


Tesisat sorunları arasında su kaçağının ayrı bir yeri vardır. Dışarıdan göremediğimiz borularda oluşan su kaçağı yüzünden zor günler yaşayabiliriz.  Ancak b konuda sıkıntı yaşamayın. Tesisat sektöründeki gelişmeler sayesinde artık Cihazla Su Kaçak Tespityapılabilmektedir. Kırmadan su kaçak bulma Ankara servisi olarak su kaçağı sorunu olan tüm müşterilerimize profesyonel çözüm önerileriyle yardımcı olmaktayız. 


Tavandan su damlıyor, alt kata su sızıyor diye yakınan müşterilerimize Kameralı Su Arıza Tespiti ile hizmet vermekteyiz. Su kaçağı evinizde olduğu gibi komşunuzun evine de zarar verebilen bir problemdir. Borudan sızan su duvarların içinde gezinmeye başlar. Bu yüzden duvarlarda nemlenme, terleme gibi etkiler oluşur. Bunlar zamanla rutubete neden olur. Evde istemediğimiz küf kokusu duymaya başlarsınız. Su faturanızın da yükselmesi tesisatınızda su kaçağı olabileceğini gösterir.


Su Kaçak Arıza Tespit Ustası

Evinizde su kaçağı olduğundan şüphe ediyorsanız Ankara su kaçak tespit servisimizden usta çağırabilirsiniz. Ustalarımız termal kameralı kaçak tespit çalışması yaparak tesisatınızdaki kaçağın yerini belirler. Akustik dinleme cihazı yardımıyla da su kaçağın yerini noktasal şekilde tespit ederler. Hem su kaçağı tespitinde, hem de su kaçağı onarımında güncel yöntemlerle sizlere yardımcı olurlar. Tesisat borularındaki su sızıntısı için görüntülü su kaçağı tespiti yapılması evinizdeki fayansları kırmadan ustaların çalışmasını sağlar. Kırmadan su kaçak bulma Ankara servisimizden ihtiyacınız olduğunda 7/24 hizmet alabilirsiniz.


Kameralı Su Tesisatçısı

Termal kameralı su kaçak tespit yöntemi tesisattaki su sızıntısını sudaki ısı farklılıklarını belirleyerek bulur. Bu yöntemle ustalarımız fayansları kırmadan çalışırlar. Komşunuz alt kata su sızıyor diye şikayet ediyorsa, duvarlarınızda sıvalar kabardıysa, ödediğiniz su faturası yüksek geldiyse hiç beklemeden su kaçağı tespiti yapacak ustamızı çağırmalısınız. Su sızıntısı hızlı bir şekilde evinize, komşunuzun evine zarar vermeden önleminizi almalısınız. Cihazla su kaçak tespiti sırasında duvarı zemini kazmaya, fayans kırmaya gerek kalmaz. Dolayısıyla evinizde tadilat, boya gibi işler için masraf etmenize de gerek kalmaz. Ankara su kaçak tespit için firmamızın sunduğu olanaklardan yararlanabilirsiniz. Görüntülü su kaçağı tespiti, kırmadan su kaçak bulma hizmetlerimiz sayesinde tesisattaki su kaçağı evinize zarar vermeden tespit edilir.Su Kaçağı Tespit Servisi :

Keçiören Su Kaçak TespitiYenimahalle Su Kaçağı TespitiPursaklar Su Kaçağı Tespiti,
Mamak Su Kaçağı TespitiÇankaya Su Kaçağı TespitiGölbaşı Su Kaçağı Tespiti,
Çayyolu Su Kaçağı TespitiÜmitköy Su Kaçağı Tespiti, Etimesgut Su Kaçağı Tespiti,
Sincan Su Kaçağı TespitiEryaman Su Kaçağı Tespiti

USTAYA SOR