Blog

MUTFAKTAN ALT KOMŞUYA SU DAMLIYOR

Mutfak Tavanından Alt Kat Komşuya Su Damlıyor


Mutfak gideri hemen her evde en fazla kullanılan giderler arasındadır. Bu yüzden mutfak giderinde tıkanıklık, su kaçağı gibi sorunlarla sıkça karşılaşılır. Mutfaktan alt kata su damlıyor ise Ankara su kaçak tespiti konusunda uzman bir firmadan profesyonel destek alınmasında yarar vardır. Mutfak tesisatının komple elden geçirilmesi ve su damlama sorununun kaynağı tespit edilmelidir. Su sızıntısının temiz su tesisatından ve pis su tesisatından olup olmadığı değerlendirilmelidir. Bunun nedeni su kaçak tespitinin temiz ve pis su giderlerinde farklı yöntemlerle yapılmasından kaynaklanır. Cihazla hizmet veren bir tesisatçınız olursa mutfakta fayans bile kırmadan su damlama sorununun nedeni bulunabilir.

KOMBİNİN ALTINDAN SU DAMLIYOR


Mutfakta duvarlar ıslandı, su damlıyor, mutfak tavanında akan su gibi şikâyetler muhtemelen üst kattaki komşunuzun mutfak tesisatından kaynaklanıyordur. Bu konuda Ankara su tesisatçısı ile iletişime geçtiğiniz takdirde cihazla kaçak tespiti yapılacaktır. Ustalar yapacakları ön araştırma sayesinde sızıntının olduğu bölgeyi belirleyecektir. Daha sonra dedektörlü kaçak tespit işlemi yaparak sorun giderilecektir.
Mutfak evde hijyenin en iyi olması gereken alanlardan biridir. Ancak tesisatta yaşanan bazı sorunlar mutfak hijyeninin korunmasına engel olabiliyor. Mutfak tezgahının altından su geliyor, mutfakta su sızıntısı var gibi farklı sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Mutfak giderinde tıkanıklık sorunu yaşanıyorsa, temiz su giderinde kaçak varsa mutlaka profesyonel yardım almalısınız. Gerek pis su giderlerinde oluşan tıkanıklık, gerekse temiz su borularındaki sızıntı yüzünden mağdur olabilirsiniz. Mutfak giderinden suyun geri gelmesi, mutfak tezgahının altından su gelmesi tıkanan giderden kaynaklanır. Bu durumda Ankara su tesisatçısı ile iletişime geçmenizi öneririz.

Neden Mutfaktan Alt Kata Su Damlıyor

Alt kata damlayan suyun başlıca nedeni mutfakta su kaçağının olması ya da mutfak giderinde tıkanıklık olmasıdır. Bunu tespit etmek için bir tesisatçı çağırmanızda yarar vardır. Tıkanıklık varsa damlayan su pis olduğundan muhtemelen koku yapacak, duvarda tavanda sarı lekelere yol açacaktır. Eğer temiz su borularında kaçak varsa cihazla kaçak tespiti yapılması önerilir. Bu şekilde etrafın kırılmasına, mutfak fayanslarınızın zarar görmesine gerek kalmaz. Ustalar dedektörlü kaçak tespit işlemi yapacakları için endişe etmenize gerek yok. Evinizde başka tadilata girişmeden sorun giderilecektir.

Mutfakta Duvarlar Islandı Nasıl Giderilir

Mutfakta duvarlarda su sızıntısı varsa, duvarlardan su damlıyor ise zaman kaybetmeden tesisatınızı kontrol ettirmeniz gerekir. Borularda su kaçağı sorunu olduğunu gösteren bu belirtileri ihmal etmemelisiniz. Cihazla kaçak tespiti yapan Ankara su kaçak tespiti firmamızdan yardım alabilirsiniz. Sızıntının alt kat komşunuzu etkilemeden tespit edilmesi gerekiyor. Beklemediğiniz anda komşunuz mutfak tavanında akan su var diye şikâyete gelebilir. Bu yüzden duvarlarda ıslaklık, nem, terleme gibi etkiler varsa tesisatınızda su kaçağı tespiti yapılmasını sağlamalısınız. Rutubet, gereksiz su sarfiyatı, su sızıntısı gibi sorunlarınızdan en kolay şekilde kurtulmalısınız.İlçe Su Kaçağı Tespit Servisleri :

Keçiören Su Kaçak TespitiYenimahalle Su Kaçağı TespitiPursaklar Su Kaçağı Tespiti,
Mamak Su Kaçağı TespitiÇankaya Su Kaçağı TespitiGölbaşı Su Kaçağı Tespiti,
Çayyolu Su Kaçağı TespitiÜmitköy Su Kaçağı Tespiti, Etimesgut Su Kaçağı Tespiti,
Sincan Su Kaçağı TespitiEryaman Su Kaçağı Tespiti

TERMAL KAMERALI CİHAZLA KIRMADAN NOKTASAL KAÇAK TESPİTİ ANKARA

USTAYA SOR