Blog

TIKALI GİDER BORUSU AÇMA ERYAMAN

TIKALI GİDER BORUSU AÇMA


Ankara’nın yeni yıldızı Murat Tesisat, sıhhi tesisatçılıkta yeni bir sayfa açıyor. Eryaman da Gider borusu  açma da son sistem makinaları ile tesisatınıza zarar vermeden tıkalı borularınızı açıyor. Pis su gider tıkanıklıkları kısa sürede açılarak sizlere rahat bir nefes aldırıyor. Eryaman’da tesisatçı demek Murat Tesisat demektir.

Evinizin banyosunda veyahut mutfağında meydana gelen tıkalı boruları etkili bir şekilde açarak sizleri bu sıkıntılardan kurtarıyor. Yaptığımız iş size basit gelmesin. Tıkalı boruları açmak ve tesisata zarar vermemek adına kendimizi sürekli yeniliyoruz. İşinde profesyonel ustalarımızla günden güne büyüyerek bu alanda en kaliteli hizmet vermeyi hedefliyoruz.

TIKALI LAVABO BORUSU AÇMA 

Binaların ortak kullanım alanlarının içerisine giren pis su gider boruları sıklıkla tıkanıyorsa ve siz elimizden bir şey gelmiyor diyorsanız çaresiz değilsiniz. Eryaman’ın en iyi ekibi şimdi sizlerle. Murat Tesisatı arayarak randevu almanız durumunda sizlere en yakın ekibimizi yönlendiriyoruz. Saatlerce usta beklemeye son. En geç iki saat içerisinde sorununuzu çözmeyi hedefliyoruz. Güler yüzlü ustalarımız ile hem fikir alışverişinde bulunup hem de yaptıkları işleri yakından gözlemleyerek keyifli bir zaman geçirebilirsiniz. Bizler işimizi yaparken sizler de bizlere eşlik edebilirsiniz.

TUVALET BORUSU TIKANIKLIK AÇMA

Kırmadan, dökmeden yaptığımız tıkalı gider borusu açma işleminde en uygun fiyat garantisi Murat Tesisatta. Evinizin tuvaletinde meydana gelen tıkanıklıklarda zaman geçirmeden bizleri aramalısınız. Aksi takdirde yüzeye biriken pis sular, bulaşıcı hastalıklara sebebiyet verir ve evinizde istenmeyen kokulara yol açar. Tuvalet tıkanıklık açma bizim uzmanlık alanımız. Murat Tesisatta Eryaman’da günün her saatinde usta bulmanız mümkün. 10 yılı aşkın bu sektörde faaliyet yürütüyoruz. Teknolojiyi sürekli takip ederek bu alandaki en son çıkan cihazlarla çalışıyoruz.

TIKALI KANALİZASYON ÇUKURU AÇMA

İş yerinizde lavabo mu tıkandı? Hemen bizi arayınız. Kendi imkanlarınız Lavabo borusu tıkanıklık açma da yeterli gelmiyorsa sorun sizin açınızdan büyük demektir. Her türlü teknik desteği alabileceğiniz kurumsal firma olan Murat Tesisat, Eryaman’da adından söz ettirmeye devam ediyor. Bizleri günün her saatinde arayıp randevu ve bilgi alabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın. Murat Tesisat dijital ortamda soru ve önerilerinizi bekliyor. Tıkalı gider borusu açmada iddialı olduğumuzu bilmenizi isteriz.
 

USTAYA SOR