Servis Bölgeleri

TIKALI KANAL AÇMA ERYAMANEryaman KırmadanTıkalı Kanal Açma


Kanal tıkanıklığı hemen her tesisatta olabilir. Banyo, mutfak, tuvalet gibi yaşam alanlarından tıkalı kanal nedeniyle bir tesisatçı çağırmak zorunda kalabilirsiniz. Semtinizde Eryaman tıkalı kanal açma hizmeti veren firmamızdan kırmadan makineli açma yöntemiyle yardım alabilirsiniz. Tıkalı tuvalet açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı boru açma gibi her türlü tıkanıklık sorununuzu titizlikle gideririz. Banyo süzgecinden su gitmiyor, lavabo taştı, tuvalet tıkandı gibi sorunlar yaşıyorsanız profesyonel destek almakta gecikmeyin. Firmamız özel kanal görüntüleme sistemleri kullanarak hizmet vermektedir. Evinizde fayansları kırmadan, zarar vermeden çalışıyor, tıkanan kanalı açıyoruz. Yeni yöntemleri kullanarak, deneyimli ustalarla hizmet veriyoruz.


UYGUN FİYAT / GARANTİLİ HİZMET

Tıkalı Mutfak Lavabo Gideri Açma

Tesisatınızda kanal tıkanıklığı olursa logar gideri içinde de pis atıklar birikmeye başlar. Normalde bu atıkların kanalizasyon borusu ile kanalizasyona kadar gitmesi gerekir. Ancak kanal tıkanıklığı varsa atıklar, pis sular logar içinde toplanır. Bunun için Eryaman kanal açma servisimizi arayarak logar temizleme hizmeti almanızı öneririz. Tıkalı logar ustalarımız tarafından temizlenir, tesisatınızdaki tıkalı kanal kırmadan makineli açma yöntemiyle açılır. Tıkanıklık yüzünden mağdur olmak istemiyorsanız, tıkalı lavabo, tıkalı mutfak, banyo gibi giderlerin acilen açılması gerekir.

Tuvalet Tıkanıklık Açma

Semtinizde mutfak lavabosu tıkanıklık açma hizmeti alabileceğiniz bir tesisatçıya ihtiyacınız olursa, firmamızdan destek alabilirsiniz. Tıkalı mutfak lavabosu için hem bu alanda tecrübeli ustamızla, hem de kırmadan makineli açma yöntemiyle sizlere yardımcı oluyoruz. Mutfak lavabosu atıklara daha fazla maruz kaldığı için, en fazla tıkanıklık sorununun yaşandığı alanlardır. Yemek artıkları, yağ kalıntıları, deterjan artıkları mutfak lavabosunun tıkanmasına neden olan etkenlerdir. Bunlar kanalda biriktikçe tıkanıklık sorunu büyümeye başlar. Gün gelir mutfak lavabosu tıkandı diye bir usta çağırmanız gerekebilir. Eryaman kanal açma servisimiz yeni yöntemlerle tıkanıklığı açacaktır.

Kanalizasyon Borusu Açma ve Yer Tespiti

Tuvalet tıkandı, tuvalet taştı, atıklar gitmiyor diye yakınıyorsanız, tuvalet tıkanıklık açma alanında deneyimli, kanal görüntüleme sistemleri ile hizmet veren Eryaman kanal açma servisimizden usta çağırabilirsiniz. Ustalarımız tıkalı boru açma konusunda oldukça deneyimlidir. Kırmadan makineli açma yöntemiyle tıkalı tuvalet gideri açılır. Tesisatınızda tıkanıklık sorunu yaşanırsa, mutlaka profesyonel yardım almalı, görüntüleme yöntemiyle robotla tıkanıklığı açan bir tesisatçı ile çalışmalısınız.

Tıkalı Gider Açma Makinesi


USTAYA SOR