Servis Bölgeleri

TIKALI KANAL AÇMA ERYAMANEryaman KırmadanTıkalı Kanal Açma


Kanal tıkanıklığı hemen her tesisatta olabilir. Banyo, mutfak, tuvalet gibi yaşam alanlarından tıkalı kanal nedeniyle bir tesisatçı çağırmak zorunda kalabilirsiniz. Semtinizde Eryaman tıkalı kanal açma hizmeti veren firmamızdan kırmadan makineli açma yöntemiyle yardım alabilirsiniz. Tıkalı tuvalet açma, tıkalı lavabo açma, tıkalı boru açma gibi her türlü tıkanıklık sorununuzu titizlikle gideririz. Banyo süzgecinden su gitmiyor, lavabo taştı, tuvalet tıkandı gibi sorunlar yaşıyorsanız profesyonel destek almakta gecikmeyin. Firmamız özel kanal görüntüleme sistemleri kullanarak hizmet vermektedir. Evinizde fayansları kırmadan, zarar vermeden çalışıyor, tıkanan kanalı açıyoruz. Yeni yöntemleri kullanarak, deneyimli ustalarla hizmet veriyoruz.


UYGUN FİYAT / GARANTİLİ HİZMET

Tıkalı Mutfak Lavabo Gideri Açma

Tesisatınızda kanal tıkanıklığı olursa logar gideri içinde de pis atıklar birikmeye başlar. Normalde bu atıkların kanalizasyon borusu ile kanalizasyona kadar gitmesi gerekir. Ancak kanal tıkanıklığı varsa atıklar, pis sular logar içinde toplanır. Bunun için Eryaman Tıkalı Lavabo Açma servisimizi arayarak logar temizleme hizmeti almanızı öneririz. Tıkalı logar ustalarımız tarafından temizlenir, tesisatınızdaki tıkalı kanal kırmadan makineli açma yöntemiyle açılır. Tıkanıklık yüzünden mağdur olmak istemiyorsanız, tıkalı lavabo, tıkalı mutfak, banyo gibi giderlerin acilen açılması gerekir.


Tuvalet Tıkanıklık Açma

Semtinizde mutfak lavabosu tıkanıklık açma hizmeti alabileceğiniz bir tesisatçıya ihtiyacınız olursa, firmamızdan destek alabilirsiniz. Tıkalı mutfak lavabosu için hem bu alanda tecrübeli ustamızla, hem de kırmadan makineli açma yöntemiyle sizlere yardımcı oluyoruz. Mutfak lavabosu atıklara daha fazla maruz kaldığı için, en fazla tıkanıklık sorununun yaşandığı alanlardır. Yemek artıkları, yağ kalıntıları, deterjan artıkları mutfak lavabosunun tıkanmasına neden olan etkenlerdir. Bunlar kanalda biriktikçe tıkanıklık sorunu büyümeye başlar. Gün gelir mutfak lavabosu tıkandı diye bir usta çağırmanız gerekebilir. Eryaman kanal açma servisimiz yeni yöntemlerle tıkanıklığı açacaktır.

Kanalizasyon Borusu Açma ve Yer Tespiti

Tuvalet tıkandı, tuvalet taştı, atıklar gitmiyor diye yakınıyorsanız, tuvalet tıkanıklık açma alanında deneyimli, kanal görüntüleme sistemleri ile hizmet veren Eryaman kanal açma servisimizden usta çağırabilirsiniz. Ustalarımız tıkalı boru açma konusunda oldukça deneyimlidir. Kırmadan makineli açma yöntemiyle tıkalı tuvalet gideri açılır. Tesisatınızda tıkanıklık sorunu yaşanırsa, mutlaka profesyonel yardım almalı, görüntüleme yöntemiyle robotla tıkanıklığı açan bir tesisatçı ile çalışmalısınız.

PİMAŞ BORU FARE KEMİRMESİ


Lağam fareleri logar ve kanalizasyon boruları için de kendilerine yuva yapıp üreye bilecelkleri bir yer ararlar. En uygun yerler ise rutubetli yumuşak toprak ve gizli bölmelerdir. Buna en uygun yerler ise kapağın da delikleri kapatılmış yada toprakla üzeri örtüldüğü için hava alamayan logar çukurlardırı. Bazen de zemin katta kullanılmayan dairelerin altında temelde bulunan yumuşak topraklara yuva yaparlar. Bu sebeple de Sı Sık Tıkalı Gider açma sorunu yaşarsınz. Binanızı pis su basar. 

Bu canlılar su teisatın da bulunan pimaşları çok kolay kemirirler. Ve pimaştan dış kısma çıka bilirler. LOGAR ÇUKURU HAVALANDIRMASI


Genenel olarak bahçe de bulunan logar çukurlarının kapağın da bulunan delikler  pis koku yada fare böcekgeleceği endişesi ile toprakla kapatılırlar. Bu uygulama son derece yanlıştır. Halbuki fare ve kemirkgenlerin en sevdiği ortam hava almayan gün ışığı girmeyen, nemli ve geniş oya bilecekleri ortamlardır. Bu sebeple eğer çukurların ağzında bulunanhavalandırma deliklerini kapatır iseniz bu noktaların bir fare yuvası olmasına da olanak sağlarsınız.

Tıkalı Gider Açma Makinesi

USTAYA SOR