Servis Bölgeleri

TUVALET VE LAVABO AÇICI USTA KEÇİÖREN

TUVALET GİDERİ AÇICI USTA


Ev yada işyerlerinde daire yada konutlarda insanların yaşam alanlarının bulunduğu her yerde atık suların kanalizasyonlara taşındığı boru tesisatları bulunmaktadır. Bu tesisatlar Banyo, Tuvalet, Klozet, Lavabo, Mutfak, Çamaşır yada bulaşık makinesi gibi kullanım sularını rögar borularına taşımaktadır.


LAVABO AÇICI USTA

 
Pis su atıklarını taşıyan bu su tesisatlarının en büyük arıza sorunu tıkanıklıktır. Tıkanıklıklar genel olarak yağlanma, yemek atıkları, yabancı cisimlerin pis su tesisatlarına kaçması ile oluşmaktadır. Lavabo tıkanıklığı ve Tuvalet tıkanıklığı gibi sorunları açmak için artık kırmadan Robot Makine ve cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar sayesinde Tıkalı Lavabo açma yada Tıkalı Tuvalet açma işlemleri kolayca yapılmaktafır. Mura Tesisat Keçiören Lavabo Açıcı yada Tuvalet Açıcı servis ile sizlere hizmet sunmaktadır.
BANYO GİDER AÇICI USTA 


Lavabolar yada tuvaletleri açıcı özel makine ve cihazlar kullanan servislerimiz adresinize kadar tam donanımlı servis araçlarımız ile gelerek sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır. Lavabo Açıcı Usta Telefonu arayarak bizlere ulaşın ve 7/24 hizmet sunmamız için bizlere adresinizi vermeniz yeter. Tuvalet Açıcı Usta ihtiyaçlarınız da Murat Tesisat olarak sizlere sunulmaktadır.

TIKANIKLIK AÇICI USTA ANKARA

USTAYA SOR