Servis Bölgeleri

Yakacık Su Tesisatçısı

YAKACIK SU TESİSATÇISI

Ev yada iş yerlerinde su tesisat borularında oluşan su kaçaklarının yada klozet batarya arızalarının tamir onarımı konusunda Murat Tesisat Yakacık Su Tesisat Ustasını arayarak hizmet ala bilirisiniz.

Klozet bozuldu, Batarya arızalandı, Aly kata su sızıntısı var gibi sorunlarda size tamamen profesyonel çözümler üretmektedir.

Kameralı Kaçak Tespit Ustası

Kombinizin suyu devamlı eksiliyorsa, sıkça su basmak zorunda kalıyorsanız Kameralı Kaçak Tespit Ustası çağırmanız gerekir. Sıcak su hattının geçtiği borularda kaçak tespiti yapabilmek için kameralı cihaz kullanılması gerekmektedir. Başka türlü etrafı kırmak gerekir. Bu oldukça meşakkatli ve masraflı bir iştir. Evinizde bir sürü tadilat yapmak zorunda kalırsınız. Termal kamera ile yapılan kaçak tespitinde etrafı kırmaya gerek kalmaz. Kamera suyun sızıntı yaptığı yeri kesin şekilde gösterir. Ustalarımız akustik dinleme cihazı ile bunun kontrolünü de yaparlar. Tespit aşamasından sonra kaçak olan boruları tamir eden ustalarımız evinizi buldukları gibi bırakırlar. Bu yöntemle hem zamandan kazanır hem de masrafınız azalır. Kaçak tespiti için başka bir yöntemi tercih etmemelisiniz. Ankara Su Kaçak Tespiti servisimizden bütün ilçeler servis çağra bilir.

Kameralı su tesisatçısı, Kameralı su kaçak tespiti, Termal akmera ile su arıza bulma, Cihazla su kaçağı tespiti, Su kaçak, Su arıza, tesisatçı, tavandan damlayan su, musluk tamiri, musluk contası değişimi, musluk değiştirme, musluk sapı kırıldı, musluk sapı duvarda kaldı, musluk sökme, batarya değişimi, batarya kartuş değişimi. batarya montaj. batarya tamiri, batarya sökme takma, klozet tamiri, klozet değişimi, klozet su akıtıyor, klozet su sızdırıyor, klozet nasıl tamir edilir, klozet musluk akıtıyor, klozet alt kata akıtoyor, tuvaletten alt kata su damlıyor, su borusu delindi, su borusu patladı, su borusu tamiri, tesisat tamir ustası, kameralı kaçak bulma, kanalizasyon açma, tıkalı gider açma,  Kanal Görüntüleme
Yenimahalle Su Tesisatçısı

ANKARA SU TESİSATÇISI

USTAYA SOR