Servis Bölgeleri

ROBOTLA TIKALI KANAL VE GİDER AÇMA KARAPÜRÇEK

ROBOTLA TIKALI KANAL VE GİDER AÇMA KARAPÜRÇEK

Karapürçek Tıkalı Gider ve Kanal Açma

Tıkanmış giderler ile başınız dertte ise robotlu tesisatçı bulmanız gerekecek. Karapürçek tıkalı gider ve kanal açma servisimiz semtinizde her bölgeye bu şekilde hizmet vermektedir. Giderlerin tıkanması belki engel olamazsınız, ancak tıkanıklığın açılması için yeni yöntemleri kullanan ve cihazları olan bir tesisatçı çağırabilirsiniz. Bu şekilde tıkanıklık profesyonel yöntemler ile açılabilir.
Evinizde küçük tıkanıklıklar için belki bazı çözümler üretebilirsiniz. Gideri pompalamak, gideri kimyasal açıcı ile açmak, tıkalı giderin içine uzun bir tel sokmak gibi yöntemler kullanılabilir. Fakat bu yöntemlerin giderlerde kullanılan pimaş borular için sakıncası da olabilir. Aynı zamanda tıkanıklığı açmaya çalışırken atıkların bir yerde birikerek daha ciddi bir tıkanıklıkla karşılaşma riskiniz de var. Bu yüzden tıkalı gider açma konusunda profesyonel yardım almanız daha sağlıklı olacaktır.

Tıkalı Mutfak Lavabo Gideri Açan Tesisatçı Usta

Lavabosu, banyo gideri, tuvaleti, mutfak gideri tıkanmayan bunu yaşamayan kişiler tıkanıklığın ne kadar sıkıntılı bir sorun olduğunu bilmeyebilir. Ancak giderlerden atıklar taştığında, sular gitmediğinde, pis sular geri teptiğinde tıkanıklığın kötü taraflarını görmek mümkündür. Hem evin içinde hem de komşularınıza kadar sorun yaşarsınız. Karapürçek tıkalı gider ve kanal açma servisimize bu konuda danışarak neler yapılabileceği, tıkalı giderlerin nasıl açıldığı gibi konularda detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bir tesisatçıya ihtiyacınız olursa Ankara Su Tesisatçısı mobil ekiplerimiz semtinizde 7/24 sizlere yardımcı olacaktır.

Kırmadan Robot Makineli Tuvalet Klozet Tıkanıklık Açma

Giderler tesisatın en önemli alanlarıdır. Atıkları kanalizasyona, logara ulaştıran giderlerde tıkanma olursa hem gideri kullanamaz hem de atıklar geri teper. Bu durumda kırmadan tıkanıklık açan Karapürçek tıkalı gider ve kanal açma servisimizden destek alabilirsiniz. Kameralı görüntüleme cihazları ve robot yardımıyla tıkanıklık zahmetsizce açılsın. Mutfak tıkandı sular gitmiyor, tuvalet tıkandı atıklar taşıyor bunlar gider tıkanıklığının sonucudur.
Yabancı maddeler, atıklar nedeniyle tıkanmış olan giderlerin mutlaka açılması gerekir. Ekiplerimiz önce tıkanıklığa neden olan etkeni kameralı cihaz yardımıyla tespit eder. Tıkanıklığı açmak için robot kullanırlar. Bu yöntem fayansları kırmadan tıkanıklığın açılmasını sağlar. Bu nedenle tıkanan giderleriniz varsa cihazla tıkalı kanal açan tesisatçılardan yardım almalısınız.

PİMAŞ BORU FARE KEMİRMESİ


Lağam fareleri logar ve kanalizasyon boruları için de kendilerine yuva yapıp üreye bilecelkleri bir yer ararlar. En uygun yerler ise rutubetli yumuşak toprak ve gizli bölmelerdir. Buna en uygun yerler ise kapağın da delikleri kapatılmış yada toprakla üzeri örtüldüğü için hava alamayan logar çukurlardırı. Bazen de zemin katta kullanılmayan dairelerin altında temelde bulunan yumuşak topraklara yuva yaparlar. Bu sebeple de Sı Sık Tıkalı Gider açma sorunu yaşarsınz. Binanızı pis su basar. 

Bu canlılar su teisatın da bulunan pimaşları çok kolay kemirirler. Ve pimaştan dış kısma çıka bilirler. LOGAR ÇUKURU HAVALANDIRMASI


Genenel olarak bahçe de bulunan logar çukurlarının kapağın da bulunan delikler  pis koku yada fare böcekgeleceği endişesi ile toprakla kapatılırlar. Bu uygulama son derece yanlıştır. Halbuki fare ve kemirkgenlerin en sevdiği ortam hava almayan gün ışığı girmeyen, nemli ve geniş oya bilecekleri ortamlardır. Bu sebeple eğer çukurların ağzında bulunanhavalandırma deliklerini kapatır iseniz bu noktaların bir fare yuvası olmasına da olanak sağlarsınız.

USTAYA SOR