Servis Bölgeleri

PROFESYONEL SU TESİSATÇISI ETİMESGUT

Termal Kameralı Su Tesisatçısı Etimesgut
Su tesisatında çeşitli sorunlar, arızalar yaşanabilir. Bunlardan biri tesisat borularında oluşan su kaçağı sorunudur. Su kaçağı hem evimize zarar verir hem komşularımızı huzursuz eder hem de bütçemize zarar verir. Ayrıca tesisatı kullanma konusunda sıkıntı yaşarız. Bu yüzden su kaçağının nerede olduğu tespit edilerek tamiri yapılmalıdır.  Termal Kameralı Su Tesisatçısı Etimesgut servisimiz bu bölgede su kaçağı nedeniyle mağdur olanlara en iyi koşullarda hizmet vermektedir. Termal kamera kalorifer tesisatındaki su kaçakları ve sıcak su borularında oluşan su kaçakları için kesin çözüm sunmaktadır. Ekiplerimiz termal kamera ile boruları görüntüler ve kaçağın yerini tam olarak tespit edebilir. Üstelik etrafa bir zarar vermezler.
Cihazla Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı Usta
Günümüzde kurumsal tesisatçılar her türlü tesisat sorununda teknolojik cihazları kullanmaktadır. Eskiden olduğu gibi tesisat kaçakları nedeniyle mağdur olmazsınız. Cihazla Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı Usta göndererek tesisat borularındaki kaçakları konforlu bir çalışma sonrasında tespit edecektir. Temiz su boru hattında kaçak tespiti yapılırsa cihazla noktasal olarak kaçak bulunduğu için tamiri bu noktadan yapılır. Boru hattında küçük bir alan açılarak sızıntı olan boru kesilerek kaçak yeri kapatılır. Ustalarımız çalışmasını tamamladıktan sonra bölgede herhangi bir iz bulamazsınız. Kalorifer borularındaki kaçaklar ise termal kamera ile tespit edildikten sonra ilaçla kaçak yerleri kapatılır. Bu işlemler sırasında ustalarımızın çalıştığını bile anlamazsınız. Evinizde tadilat yapmadan tesisatınızdaki kaçakların tespiti ve onarımı yapılır.
Kameralı Kaçak Tespit Ustası
Firmamız kaçak tespiti sırasında teknolojik cihazlar kullanarak kırma, dökme yapmadan rahatsız edici gürültüye neden olmadan hizmet vermektedir. Kısa sürede noktasal olarak su kaçağı olan yeri tespit ediyoruz. Tespit sırasında evinizde tadilat gibi işlemler yapılmaz. İhtiyacınız olduğunda Kameralı Kaçak Tespit Ustası çağırarak tesisatınızdaki kaçakların bulunmasını sağlayabilirsiniz.  Kameralı görüntüleme sıcak su hattında meydana gelen kaçakların tespitinde büyük kolaylık sağlar. Suyun sıcaklığı sayesinde kamera sızıntının yerini kesin olarak bulmamızı sağlar. Bu yöntem kalorifer tesisatında olan kaçaklar için de ideal çözümdür. Sürekli kombinin suyu eksiliyorsa tesisatınızda kaçak olduğunu anlayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden kaçak tespiti yaptırmanız da yarar var

USTAYA SOR


 • Commenter Vedat Reha 15 Kasım 2022

  Tikal vabo açma ücreti ne kadar

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 15 Kasım 2022

  Tıkalı Mutfak lavabo açma ücreti bilgilerini telefon ile öğrene bilirsiniz.

 • Commenter TULGAY SEVER 24 Ocak 2021

  Sıcak su borusu tıkalı az su geliyor sohbeti caliştırmiyot

 • Commenter Ankara Su Tesisatçı 24 Ocak 2021

  Temiz su tesisatları genel olarak paslanmadan dolayı tıkanır ve tek çözümü tesisat borularını yenilemektir.