Servis Bölgeleri

CİHAZLI SU TESİSATÇISI ERYAMAN

Termal Kameralı Su Tesisatçısı Eryaman

Semtinizde tesisat kaçaklarını tespit eden, modern cihazları bulunan, ustaları bu alanda deneyimli olan bir tesisatçıya her zaman ihtiyaç duyulur. Evinizde beklemediğiniz bir anda su kaçağı ile karşılaşabilirsiniz. Evim, tesisatım daha yeni benim başıma gelmez demeyin. Çünkü su kaçağının çok çeşitli sebepleri var. İnşaat sırasında bile ustaların boruları hatalı döşemesi bile borularda sızıntıya neden olabilir. Kırmadan Kameralı Su Tesisatçısı Eryaman servisimizden 7/24 kaçak tespiti için usta çağırabilirsiniz. Semtinizde mobil ekiplerimizle her yere hizmet vermekteyiz. Firmamız temiz su borularında oluşan kaçakları, pis su borularındaki sızıntıları, kalorifer tesisatındaki kaçaklar teknolojik cihazlarla tespit etmektedir.


Cihazla Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı Usta

Kaçak bulma alanında tecrübeli, cihazları olan bir tesisatçınız olursa hem makul fiyatlara su kaçağı tespiti yaptırabilir hem de kısa sürede kaçak olan boruyu tamir ettirebilirsiniz. Cihazla Kaçak Tespiti Yapan Tesisatçı Usta çağırarak tesisatınızın tüm boru hattını kontrol ettirebilir, cihazla sızıntı yerini tespit ettirebilirsiniz. Tesisatçınız cihaz kullandığı zaman evinizin fayansları kırılmaz, duvarların arkasındaki boruları kontrol etmek için duvar kazılmaz. Cihazla noktasal olarak kaçakları bulmak kolay olur. Ustalarımız özenle çalışarak hizmet verir. Su kaçağı tespiti dışında herhangi bir tadilat masrafınız olmaz. Evinizi buldukları gibi bırakan ustalarımız, kaçak sorununuzu da gidermiş olur. Su kaçağı bulan su tesisatçısı usta ihtiyacınız olursa firmamızla iletişime geçebilirsiniz.


Kameralı Kaçak Tespit Ustası

Su kaçağı tespitinde yeni yöntemlerin kullanılmaya başlanmasıyla kaçak tespiti ve onarımı bir hayli kolaylaşır. Yeni yöntemlerde teknolojik cihazlardan yararlanılmaktadır. Bunlardan biri kameralı görüntüleme cihazıdır. Tesisatınızdaki sıcak su hattının geçtiği bütün borulardaki kaçakların kırmadan tespit edilmesini sağlar. Kameralı Kaçak Tespit Ustası sıcak su borularında, kalorifer hattındaki borularda oluşan kaçakları zahmetsiz bir şekilde tespit etmektedir. Termal kamera adı verilen cihaz boruların içini tarayarak suyun sızıntı yaptığı yeri belirler. Isıya karşı duyarlı olduğundan suyun ilk çıktığı yeri ekranda gösterebilir. Bu sayede su kaçağını bulmak kolaylaşır, eviniz hasar görmez. Kısa sürede, uygun maliyetle, tadilatlarla uğraşmadan sorun giderilmiş olur. Bu avantajlı hizmetten yararlanmak için ustalarımız size yardımcı olacaktır.

USTAYA SOR