Servis Bölgeleri

KAMERALI SU KAÇAĞI TESPİTİ İNCİRLİ KEÇİÖREN

Cihazla Kırmadan Su Kaçak Tespiti

Su kaçak tespitinde eskiden kullanılan yöntemlerin yerini teknolojik cihazlar almıştır. Kurumsal tesisat firmaları müşterilerine bu teknolojik cihazlar ile hizmet vermektedir. İncirli su kaçak tespiti için firmamız ile iletişim geçen müşterilerimiz kırmadan su kaçak tespiti hizmeti alabilir. Uzman tesisat ekibimiz İncirli bölgesinde 7/24 müşterilerime yardımcı olmaktadır. Tesisatta oluşan su kaçakları su tesisatçısı ıstalarımız tarafından nokta atışı ile tespit edilmektedir. Su kaçağı genellikle tesisatta tek noktada gelişir.Bunu tam olarak hatasız şekilde bulmak için teknolojik cihazların kullanılması şarttır. Ekibimiz termal kamera ile görüntüleyerek tesisat boru hattındaki su birikimlerini belirleyebilir. Bunu akustik dinleme cihazları ile doğrulayarak küçük bir bölgede çalışma yapar ve tamiratı gerçekleştirir. Eviniz zarar görmeden çalışmalar yapılır ve su kaçağı tespit edilerek sorununuz giderilir.

Termal Kameralı Su Tesisatçısı


Su kaçağı meydana geldiğinde bunu anlamanız çok zor olmaz. Duvarların içinde gezinen suyun olumsuz etkisi hemen fark edilebilir. Duvarlarda nemlenme, kabarıklık, rutubet su kaçağının işaretleri arasındadır. Bu arada su faturanız yükselmeye başlar, kombinizin su seviyesi sürekli olarak azalır. Bunlara karşı önlem almadığınız, su kaçağını tespit ettirmediğiniz takdirde çok sorun yaşayabilirsiniz. İncirli su kaçak tespiti servisimize bu konuda danışabilir, profesyonel yardım alabilirsiniz.


Tavandan Damlayan su sızıntısını Bulma

Tesisatınızda su kaçağı varsa hiç telaş etmenize gerek yok. Günümüzde kırmadan su kaçak tespiti yapan tesisat firmalarından yardım alabilirsiniz. İncirli su kaçak tespiti yapan firmamızdan uzman tesisat ekibi desteği alarak bu sorununuzu kolay aşabilirsiniz. Kameralı yöntemle su kaçağı tespiti yapan firmamız evinizde kırma dökme işlemi yapmaz. Eviniz tertemiz kalır, tesisatınızdaki su kaçağı zahmetsizce tespit edilir ve tamiratı yapılır.


Termal kamera yardımıyla tesisat borularından sızan su birikintileri görüntülenir. Bu tespiti doğrulamak için de akustik dinleme cihazları kullanılır. Ekibimiz noktasal su kaçağı tespiti yaptığı için bu küçük alan açılarak boru tamiratı yapılabilir. Müşterilerimize verdiğimiz hizmet bununla bitmez. Son olarak nem ölçer cihazı ile tüm tesisatınızda sızıntı kontrolü yapılarak başka bir su kaçağının olup olmadığı da tespit edilir. Bu yöntemle daha az maliyetiniz olur, su kaçağından kolay kurtulmuş olursunuz.

USTAYA SOR


  • Commenter Bahjat sedeq barzani 18 Ocak 2021

    Bo chhaz harba tapliyor man araqba chal shyrm Bo chhaz estiyorom parse naqdrde, abi tasha kurom