Servis Bölgeleri

CİHAZLA SU KAÇAĞI TESPİTİ AKTEPE KEÇİÖREN

Aktepe Cihazla Su Kaçak Tespiti


Su kaçağı sorunu yaşayanların deneyimli ustalara ve teknolojik cihazlar ile kırmadan su kaçak tespiti yapan firmalara ihtiyacı olur. Bu konuda Keçiören Aktepe su kaçak tespiti yapan servisimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Tesisat konusunda uzman ekibimiz ile müşterilerimize 7/24 yardımcı olmaktayız.Su kaçaklarını nokta atışı ile bulmak için termal kamera sistemleri ve akustik dinleme cihazları kullanıyoruz. Bu nedenle evinizde fayansları kırmadan, duvarları kazmadan zarar vermeden çalışıyoruz. Su kaçağı tesisat boru hattında oluşan ciddi bir sorundur. Kısa zamanda kaçağın olduğu yer tespit edilmediği takdirde evinizde daha büyük hasarlar oluşabilir. Bu nedenle su kaçağı sorununuzu ertelememelisiniz.

Su kaçağını anlayabilmek için biraz dikkatli olmak yeterli olacaktır. Evin içinde duyduğunuz küf kokusu, duvarların nemlenmesi, duvarlardaki kabarama, parkelerin kabarması, kombinin suyunun sıkça eksilmesi, su faturanızın yükselmesi gibi etkenler tesisatınızda su kaçağı olduğunu gösterir. Bunları fark ettiğiniz zaman hemen su tesisatçısı keçiören su kaçağı tespiti yapan servisimizden profesyonel destek alabilirsiniz. Kırmadan su kaçağı tespiti yaptırabilirsiniz.

 

UYGUN FİYAT / GARANTİLİ HİZMET

 
 

Kırmadan Su Kaçak Tespiti

Su kaçağı daha önceden zahmetli çalışmalar ile tespit edilmekteydi. Tesisatınızdaki kaçağı bulmak için ustalar tahmini olarak bazı yerleri kırar, duvarları kazardı. Bu yüzden hiç kimse su kaçağı sorunu yaşamak istemezdi. Ancak su kaçağı herkesin başına gelebilir.
Günümüzde ise teknolojik cihazlar kullanılarak kırmadan su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Aktepe su kaçak tespiti firmamız kameralı cihazlar ve akustik dinleme cihazları ile hizmet vermektedir. Su kaçağını belirlemek için önce termal kamera ile görüntüleme yapmakta, ardından akustik dinleme cihazları ile yapılan işlemi doğrulamaktadır.


Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Bu yöntem sayesinde evinize zarar verilmez, kırmadan dökmeden hizmet alabilirsiniz. Kameralı su kaçağı tespiti sonrasında tek noktada kırma işlemi yapılarak boru tamiratı gerçekleştirilir. Aktepe su kaçak tespiti için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
Ekibimiz işlemlerini tamamladığında nem ölçer cihazı ile son olarak sızıntı kontrolü de yapmaktadır. Bu sayede tesisatınızda başka su kaçaklarının olup olmadığı belirlenebilir. Uzman tesisat ekibimiz bütün işlemleri titizlikle yapmakta ve evde ek tadilat gerektirmeyecek şekilde çalışmaktadır. Bu nedenle su kaçağı sorununuz varsa panik yapmadan servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

ANKARA SU TESİSATÇISI

Su Kaçağı Tespiti Su Sızıntısı Nasıl Bulunur ?

USTAYA SOR