Servis Bölgeleri

KIRMADAN TIKANIKLIK AÇMA İNCİRLİ

Kırmadan Tıkalı Gider ve Kanal Açma

Evlerde, işyerlerinde yaşanan gider tıkanıklığı artık sorun olmaktan çıktı. İncirli tıkalı gider ve kanal açma servisi olarak teknolojik cihazlar kullanarak tıkanıklığı açıyoruz. Giderleri tıkayan etken ne olursa olsun etrafı kırmadan çalışan ekiplerimiz kısa sürede ve daha az maliyetle tıkanıklık açmaktadır. Bu tesisat sorununun ne kadar önemli ve ciddi olduğu bildiğimiz için müşterilerimizi mağdur etmeden herhangi bir ek ücret talebimiz olmadan İncirli semtinde her bölgeye hizmet veriyoruz.

Tuvalet Tıkanıklık Açma

Servisimiz tıkalı kanal açma alanında deneyimli uzman tesisat ekibi ile çalışmaktadır. Ekibimiz hatasız ve garantili bir şekilde gider tesisatınızı açmaktadır. Gider görüntüleme cihazları yardımıyla bilgisayar ortamında giderin içini görüntüleyerek tıkanıklığı tespitini tam olarak yapıyoruz. Bu işlemde herhangi bir yeri kırmamıza gerek kalmıyor. Gider tıkanıklığı açma işlemini de robot makine ile yapıyoruz.
Lavabo Tıkandı Su Gitmiyor

Lavabo giderini her gün hatta gün içinde çok defa kullanırız. Gider tıkanıklığı açma sorunu yaşandığında lavabodan sular gitmez, sular geri teper. Lavabo tıkanıklığı diğer giderlere göre daha fazla oluşur. Bu nedenle hanımların mutlaka bir pompası olur. Pompalamak tıkanıklığı biraz açsa da kesin çözüm olmaz. Bunun için İncirli tıkalı gider ve kanal açma servisimize danışabilirsiniz. Tıkanan lavabonun açılması için gider görüntüleme ve kanal açma makinesi ile hizmet alabilirsiniz. Bu teknolojik cihazların kullanılması sayesinde kalıcı olarak lavabonuz açılır, etrafının kırılması gerekmez.


Mutfak Tıkanıklık Açma 

Mutfak tıkanıklığı hanımların alışkın olduğu bir sorundur. Zira mutfak gideri atıklarla çok haşır neşir olur. Yağ atıkları, gıda atıkları, deterjan kalıntıları gibi etkenler giderin içinde birikim yapar. Bu yüzden mutfak gideri tıkanıklığı sıkça karşımıza çıkar. Bu beraberinde hijyen sorununu da getirir. Etrafın pis kokması, pis atıkların taşması sağlığımız için iyi değildir. İncirli tıkalı gider ve kanal açma servisimiz ile temasa geçerseniz mutfak gideri teknolojik cihazlarla kalıcı olarak açılır. Üstelik mutfak fayanslarını bile kırmadan tıkanıklığı açarız. Giderin içini kameralı cihazlar ile görüntüler ve nerede tıkanıklık olduğunu tespit ederiz. Ardından robotla tıkanıklık açılır. Giderdeki yağ kalıntılarını temizlemek için de özel kimyasallar, basınçlı sıcak su ile işlem yaparız.

USTAYA SOR