Servis Bölgeleri

MAKİNELİ KIRMADAN TIKANIKLIK AÇMA AKTEPE KEÇİÖREN

Aktepe Tıkalı Gider ve Kanal Açma

Tıkalı giderler nedeniyle sıkıntıya girmemenizi söyleyebiliriz. Hiç istemesek bile beklemediğimiz bir anda gider tesisatı tıkanabilir. Aktepe tıkalı gider ve kanal açma servisimiz bu sorununuz için güncel yöntemler sunmaktadır. Bu alanda bilgili ve tecrübeli ekiplerimiz tıkanan mutfak, banyo, tuvalet giderlerini cihazla kırmadan açmaktadır. Semtinizde her bölgeye herhangi bir ek ücret talep etmeden hizmet veren firmamızdan 7/24 destek alabilirsiniz.
Giderlere ne kadar dikkat etsek te tıkanmasına neden olan bazı atıkları kaçırabiliriz. Bazen bez parçası, kâğıt ürünler, plastik parçaları, küçük oyuncaklar, tuvalet kâğıtları, taş gibi sert cisimler giderleri tıkayabilir. Bu sorun ev ve işyerlerinde bütün ıslak zeminlerde yaşanabilir. Banyo gideri tıkandığında banyoyu bile kullanamaz hale gelebilirsiniz. Aynı şekilde mutfak ve tuvalet giderleri de sorun yaşamanıza neden olabilir. Atıkların, pis suların kanalizasyona gitmemesi ciddi bir sorundur. Mutlaka profesyonel yardım alarak giderlerin kırmadan açılmasını sağlamalıyız.
Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım
Tuvalet tıkandı diye panik halinde bir tesisatçı arayanlar bunun ne kadar zor bir sorun olduğuna tanık olmuştur. Tıkanan tuvalet gideri yüzünden yaşadıklarını hemen herkes tahmin edebilir. Bu durumda kırmadan tıkalı tuvalet açan bir tesisatçı ile iletişime geçerek yardım almalısınız. . Aktepe tıkalı gider ve kanal açma servisimize bu sorunla gelen her müşterimize en iyi koşullarda yardımcı oluyoruz. Kırmadan tıkanıklığı açmak için önce kameralı görüntüleme yöntemi ile tuvalet giderine bakıyoruz. Bu şekilde tıkanıklığın nedenini ve yerini net bir şekilde görebiliyoruz. Tıkanıklık etkenine uygun şekilde kanal açma cihazının ucuna aparat takarak gidere sokarak tıkanıklığın olduğu yere kadar uzanıyoruz. Cihaz tıkanıklık yapan yabancı cismi yumuşak ise kendine sararak dışarı çıkarır, sert bir cisim ise bunu parçalayarak kanalizasyona göndermektedir.
Banyo Tıkalı Açma
Banyoda gerek duş gideri gerekse lavabo en sık tıkanan giderler arasındadır. Özellikle saç telleri gibi etkenler giderleri tıkamaktadır. Tıkanıklık banyoda ağır bir kokuya neden olduğu gibi giderlerden suyun gitmemesine, geriye gelmesine de yol açar. Bu yüzden tıkanıklığın zamana kaybetmeden açılması gerekir. . Aktepe tıkalı gider ve kanal açma servisimizden kırmadan banyo açma konusunda her zaman hizmet alabilirsiniz.

USTAYA SOR