Blog

Flır E8 Model Termal Kamera

Su Kaçak Tespit Cihazları

Flır E8 Model Termal Kamera

Su kaçağı tespit mesleğinde en önemli cihazlardan birisi de Termal kameradır. Termal kameralar görüntüleme yaparak duvar ve fayans arkasında ki arızaları bula bilir. Termal kamera marka ve modeli olarak Flır E8 Termal Kamera marka ve modeli sektör de öncü bir kuruluş ve cihaz modelidir. Özellikle su kaçak arızalarında kullanılabilecek kabiliyette bir cihazdır.

Cihaz fiyatları dolar kur fiyatlarına göre değişiklik göstermektedir. Günlük dolar kuruna göre Türkiye Flır Satış Bayilerinden fiyat teklifi almalısınız.

Önerimiz:

Bir su kaçak tespit ustası olarak şahsi değerlendirmemi soracak olursanız. Marka ve model olarak flır kullanmak gereçkten bir ayrıcalıktır. Flır e6 serisi ve üst modellerini su tesisat kaçağında kullana bilirsiniz. Su kaçağı tespit cihazları içinde ekipmanlarınız arasında olmaz ise olmaz bir cihazdır termal kamera. Ancak termal kamera cihazını ikinci el cihaz satışları yerine mutlaka ilk el ve futuralı bayilerden temin etmelisiniz. Flır E9 model bir cihazın fiyatı tahmini olarak söylüyorum 50 Bin TL civarındadır.

Ankara Su Kaçak TespitiCihaz Özellikleri hakkın da bilgiler;


IR Çözünürlüğü 320 × 240
Sıcaklık Aralığı -20 +550
MSX Çözünürlüğü 320 × 240
Termal Duyarlılık  <0,06 ° C
Görüş alanı 45 ° × 34 °
Odaklan Odak Free
Dedektör Soğuk Mikrobolometre
Ekran 3.0 inç 320 × 240 renkli LCD
Kare hızı 9 Hz
ANALIZ
Resim Modları IR görüntüsü, görsel görüntü, MSX, resim içinde resim, küçük resim galerisi

USTAYA SOR