Blog

GÖRÜNTÜLÜ ALETLE SU KAÇAĞI TESPİTİ

Görüntülü Aletle Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı herkesin karşılaşabileceği tesisat sorunları arasında yer alır. Bunun önlenmesi oldukça zor olsa da görüntülü su kaçak tespiti yapılarak sorununuz en kolay şekilde çözümlenebilir. Bu yöntem sayesinde evinizin kırılmasına gerek kalmaz. Su kaçağı tespitinde duvar kazma, fayans kırma gibi çalışmalar bu yöntemle birlikte tarih olmuştur.

Ankara su tesisatçısı olan firmamız su kaçağı nedeniyle mağdur olan müşterilerimize görüntülü aletle su kaçak tespiti hizmetini sunmaktadır. Bu yöntemin uygulanmasını sağlayacak olan ustalarımızın deneyimi ve bilgisinin üst seviyede olduğunu da belirtelim. Su kaçağı olan bölgeyi herhangi bir yeri kırmadan hatasız ve noktasal olarak tespit edebilirler. Cihazları ve deneyimli ustaları bulunan firmamızdan 7/24 su kaçağı tespiti için destek alabilirsiniz.Aletle Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Tesisatınızda su kaçağı olduğunu fark ettiğinizde sizlere aletle su kaçağı bulma yöntemiyle yardımcı olacak bir tesisatçı çağırmanızda yarar var. Tesisat boru hattında meydana gelen su kaçağının çeşitli sebepleri olabilir. Ayrıca su kaçağının etkisi de farklı olabilir. Bazen damlama tarzında bazen de fazla miktarda sızıntı oluşabilir. Sızıntının yerini bulmak için etrafın kırılmasına gerek yok. Ustalarımız modern aletler kullanarak sızıntının yerini noktasal olarak tespit edebilir. Bu yüzden tedirgin olmayın, bu yöntemi kullanan firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.


Görüntülü Cihazla Su Kaçak Tespiti

Tesisat alanında her geçen gün yeni bir yöntem kullanılmaya başlıyor. Tesisatınızı etkileyen sorunların tespiti ve tamiri için modern cihazların ve yöntemlerin kullanılması sayesinde eviniz zarar görmeden sorun giderilebiliyor. Görüntülü su kaçak tespiti denilen yöntem de yaşamınızı kolaylaştıran yöntemlerden biridir. Su kaçağının yerini tespit edebilmek için özel bir kameralı cihazdan yararlanılır. Boru hattında meydana gelen kaçağın yerini bulmak isteyen ustalarımız görüntülü yöntemden faydalanırlar. Boru hattını görüntüleyerek sızıntının yeri tespit edilir. Bu yöntem daha çok pis su borularında oluşan sızıntıların tespitinde kullanılır.
Ankara su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamız su kaçağının nerede oluştuğunu belirleyerek en uygun yöntemle müşterilerine yardımcı olmaktadır. Temiz su borularında, pis su borularında oluşan su kaçakları, sızıntılar için profesyonel çözüm yolları sunmaktadır.


Ankara Su Tesisatçısı

Görüntülü Alet ve Cihazlar İle Su Kaçağı Arıza Tespiti

USTAYA SOR