Blog

İLAÇLI SİSTEM RADYATÖR TEMİZLİĞİ PURSAKLARİlaçlı Doğalgaz Tesisat Temizliği

Kalorifer tesisatı ile ısınanlar belli zamanlarda ilaçlı petek tesisat temizliği hizmeti almalıdır. Pursaklar ilaçlı petek tesisat temizliği hizmeti veren servisimiz peteklerinizi güncel yöntemlerle temizlemektedir. Petekleriniz suyun etkisiyle zamanla ısıyı yansıtmakta zorlanır. Pas ve kireçlenme peteklerinizi olumsuz etkiler. Peteklerin içinde meydana gelen tıkanıklıklar sıcak suyun devir daimini zorlaştırır. Suyun içindeki çamur tortuları, balçık ve başka atık maddelerde peteklerin alt kısmında birikmeye başlar. Altı ısınmayan petek sorunu bu yüzden yaşanır. Peteklerin altında biriken atıklar sıcak suyun dolaşımına engel olur. Bu yüzden düzenli aralıklarla peteklerinizi temizletmelisiniz.

UYGUN FİYAT / GARANTİLİ HİZMET

Radyatör İyi Isınmıyor Neden?

Peteklerinizin yeni takıldığı gibi ısınmadığını fark ettiğinizde temizlik zamanının geldiğini anlayabilirsiniz. Kapalı sistem çalışan kalorifer tesisatında kombinin ısıttığı su peteklerde tesisatta dolaşarak evinizin ısınmasını sağlar. Ancak zamanla suyun peteklerde ve tesisat aksamında kireçlenmeye neden olması ısınmanıza engel olur. Petekler iyi ısınmıyor, diye yakınmaya başlarsınız. Buna maruz kalmamak için zamanında ilaç ve makineli temizlik yapan servisimizden destek alabilirsiniz. Bu yöntemle peteklerinizi ilk günkü gibi temizleyerek, ısınma sorunlarınıza son veriyoruz.

İlaçlı Tesisat Temizliği Nasıl Yapılır?

Peteklerinizde ısınma sorunu yaşıyorsanız, altı ısınmayan petek probleminiz varsa, ilaçlı tesisat temizliği nasıl yapılır merak edebilirsiniz. Evinizdeki petekler sökülecek diye tedirgin olabilirsiniz. Bu konuda Pursaklar ilaçlı petek temizliği yapan firmamıza danışabilirsiniz. Ustalarımız sizlere ilaç ve makineli petek temizlik hakkında aydınlatıcı bilgiler vereceklerdir. Petek temizliği için evinizde sadece banyodan çalışıyoruz. Banyo peteğini sökerek yerine özel petek temizleme makinesini bağlıyoruz. Buradan tesisatınıza kimyasal ilaç göndererek bütün peteklerin ve tesisatınızın içinde biriken kireç, pas gibi sorunlarını çözümlüyoruz.

Peteklerin Alt Kısımları Isınmıyor

İlaçlı petek temizliği tıkanıklıklara neden olan tüm kalıntıların temizlenmesini sağlar. Suyun içinde bulunan ve zamanla peteklerin altında biriken tortuları, çamur ve atık maddeleri de petek temizleme makinesinin filtresi tesisattan tahliye eder. Peteklerinizi iki yılda bir bu yöntemle temizletirseniz, kalorifer tesisatınızı randımanlı bir şekilde kullanabilirsiniz. İlaç ve makineli temizlik sırasında petekleriniz sökülmediği için, evinize zarar gelmez. Ustalar tek noktadan banyodan çalışarak sizlere yardımcı olur.

İlçe Servisleri :

Keçiören Petek TemizlemeYenimahalle Petek TemizlemePursaklar Petek TemizlemeMamak Petek TemizlemeÇankaya Petek TemizlemeGölbaşı Petek TemizlemeÇayyolu Petek TemizlemeÜmitköy Petek TemizlemeEtimesgut Petek TemizlemeSincan Petek TemizlemeEryaman Petek TemizlemeBatıkent Petek Temizleme

İLAÇLI DOĞAL GAZ TESİSAT TEMİZLİĞİ

USTAYA SOR