Blog

ETİMESGUT TIKALI PİS SU BORUSU AÇMA

TIKALI PİS SU BORUSU AÇMA ETİMESGUTEtimesgut ilçesinde, aradığınız firma olma  yolunda emin adımlarla ilerleyen Murat Tesisat, şimdi de sizlere tıkalı gider borusu açma hizmeti sunuyor. Envanterindeki son model gider borusu tıkanıklık açma cihazları ile kısa sürede giderinizi açıyor. Titreşim özelliği sayesinde tesisatınıza zarar vermeden yaptığımız bu işlem ile tesisatınıza zarar vermeden tıkalı bölgeleri açılıyoruz. İşinin ehli ustalarımız randevu saatinizde sizlere en iyi hizmeti sunmak için canla başla çalışıyor.. Murat Tesisat tıkalı gider açma konusunda bir marka. Buna inanmanız için bizleri tercih etmeniz gerekmektedir.  Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için teknolojinin bize sağladığı tüm imkanları kullanıyoruz. Tıkalı gider borusu açma cihazlarımız ve kameralı gider açma cihazlarımızla işimizi en iyi şekilde yapma gayreti gösteriyoruz.

LAVABO PİS SU BORUSU AÇMA

Tıkanan lavabonuzu açmak bizim için çok basit. Lavabo borusu tıkanıklık açmada en kaliteli ve etkili hizmeti biz sunuyoruz.  Elinizdeki basit gider açıcı kimyasallar artık lavabonuzda etkili olmuyorsa lavabo gider borunuzun içerisi iyice pislikle dolmuş demektir. Ya da yabancı cisimler giderinizi tıkamış olabilir. Bu alanda kullandığımız cihazlar sayesinde kısa bir süre zarfında tıkalı bölgeye ulaşarak burada biriken pislikleri ya ileri iterek ya da dışarı doğru çekerek, tıkalı lavabonuzun açılmasını sağlıyoruz. Genellikle lavaboda saç kılları ve sabun artıkları gideri tıkar. Zamanla biriken bu kıllar ve sabun artıkları, gider suyunun yavaş akmasına sebep olur. Böyle bir durumda zaman geçirmeden iyi bir tıkalı gider açan firma bulmanız gerekir. Murat Tesisat olarak her türlü tıkalı gider borusu itina ile açılmaktadır. Etimesgut’ta en çok tercih edilen firma olma özelliğini taşıyan firmamız, sizlere gece gündüz her saat hizmet götürmektedir. 

TUVALET PİS SU BORUSU AÇMA

Evinizde ya da işyerinizde tuvalet tıkanması durumunda Murat Tesisatı tercih etmelisiniz. Tuvalet tıkanıklık açmada en etkili çözümler burada. Yapmanız gereken bizleri aramak ve randevunuzu almak. Gerisi bizim ustalarımızda. Sizlere belirtilen saatte gelerek tıkalı gider borularınızı itina ile açıyoruz. Firmamız sadece sıhhi tesisat alanında faaliyet yürütmektedir.  Kullandığımız cihazlarla sorunsuz hizmet sunuyoruz. Ankara Etimesgut’ta tıkalı gider boru açma bizim işimiz. Sosyal medyadan bizleri takip etmeyi unutmayın. 

USTAYA SOR