Blog

ÇAYYOLU TIKALI GİDER BORUSU AÇMA

ÇAYYOLU TIKALI GİDER BORUSU AÇMA 


Murat Tesisat sizlere daha iyi hizmet sunmak için çalışmalarına tam gaz devam ediyor. Çayyolunda yeni servis ağımız ile fark yaratmaya geldik. Su tesisatçılığında teknik hizmet sunmamız, siz değerli müşterilerimizin çok ilgisini çekmektedir. Bu da bizim ekip olarak motivasyonumuzu arttırmaktadır. Lavabo borusu tıkanıklık açma işlerinde bizleri gönül rahatıyla tercih edebilirsiniz. Tıkanan lavabo borularınız tesisatınıza zara vermeden profesyonel cihazlarımızla kısa sürede açılmaktadır. Sık sık tıkanan lavabolar ister istemez insanın moralini bozar. Kendi imkânlarınızla açamadığınız lavabolar için hiç üzülmeyin. Murat Tesisat size bir telefon kadar yakın. Arayın en yakın ekibimizi gün içerisinde yönlendirelim.

TIKALI LAVABO BORUSU AÇMA

Eviniz ve iş yerinizde şayet tıkalı gider borusu varsa imkanlarınızı daha fazla zorlamayın. Basit gider açıcılar ile açamadıysanız sorun sizin açınızdan büyük olabilir. Konusunda uzman personelimizden yardım almanızı öneririz. Kuvvetli basınç sistemi ile çalışan gider borusu açma makinalarımız ile gider borusunda biriken atıklar kısa sürede açılarak tesisatınızın eski akışını alması sağlanır. Gider borusu tıkanıklık açma işinde Çay yolu ekibimizle sizlerleyiz. Bu alanda 10 yılı aşkın tecrübemizle Ankara’nın tüm ilçelerinde ve semtlerinde hizmet sunuyoruz.GÖRÜNTÜLÜ KANALİZASYON GİDERİ AÇMA

Murat Tesisat Ankara’da bir marka. Bizlerle tanışmak isterseniz iletişim numaralarımızdan ulaşabilir, ya da sosyal medya üzerinden bizleri takip edebilirsiniz. Tek yapmanız Google’ a Murat Tesisat yazmanız. Karşınıza çıkacak olan videolarımızı izleyerek merak ettiğiniz konular için yorum yapabilirsiniz. Güler yüzlü ve donanımlı ekibimizle sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Çayyolunda su tesisat işçiliğini en iyi kim yapar derseniz tabi ki de Murat Tesisat yapar. Tuvalet tıkanıklık açma işlerinde hiç vakit geçirmeden bizleri arayabilirsiniz. Tıkalı tuvalet giderleri bir evde en istenmeyen durumdur. Bunu bildiğimiz için bu tür taleplerinizi öncelikli olarak değerlendiriyoruz. En yakın ekibimizi adresinize yönlendirerek sizleri bu istenmeyen durumdan en kısa sürede kurtarıyoruz.
Sizlerin daha iyi bir hizmet alabilmesi için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Ankara’da marka firma Murat Tesisat, her türlü gider borusu açma işlemlerini en etkili biçimde açmaktadır. Bu tür arızalarınız için bizden randevu almayı unutmayın.

USTAYA SOR