Blog

Elektrik Kablo Hattı Yer Tespiti

ELEKTİRİK ŞEBEKE HATTI YER TESPİTİ

Yeraltı şebeke hatlarında en büyük sorunlardan birisi de herhangi bir Kazım esnasında yer altında bulunan elektrik şebeke hatlarının yerinin bilinmemesi ve yer altı kablo arıza tespitidir. Bu sebeple kadın esnasında elektrik şebeke hattının koparılması dır.  Murat tesisat olarak yüzey ve yeraltı tarama ve arama dedektörü müzne su şebeke hatları kanalizasyon şebeke hatlarının yanısıra Binaya giriş yapan elektrik kablo hatlarının yerini de yeraltı tarama dedektörü ile tespit ediyoruz.  Ankara'nın her yerinde bu hizmeti verebilecek servis aracımız mevcut.

 

 Bina önünde yapılan tamirat tadilat ya da asfalt yol kazanlarında bahçe içerisinde yapılan tadilatlar da hobi bahçelerinde yapılan Kazım işlemlerinde müstakil binaların bahçelerinde peyzaj çalışması ve benzeri yıkadım işlemlerinde Kazım yapılacak yerin altında herhangi bir elektrik kablosu şebeke hattı var mı yok mu öğrenmek istiyorsanız Murat tesisatı arayarak yer altı dedektör hizmeti alabilirsiniz.

 

 Elektrik hatları son derece tehlikeli ve hatta konutlarda yangına sebep olacak ciddiyette bir meseledir Bu sebeple bu gibi durumlarda kardam esnasında elektrik hattının geçtiğini düşünüyor ve yeri tam olarak bilmiyorsanız elektrik kablo hattının nereden ve kaç metre derinlikten geçtiğini tespit etmek için ekiplerimiz den yardım alabilirsiniz.

 

 Elektrik kaçaklarında veyahut Elektrik kesintisinde Binaya giren kablo hattının istikametini derinliğini tespit ederek Kazım işleminde sizlere büyük kolaylık sağlıyoruz.  bu kolaylık kepçe yada kazma ile yapılan kazılarda hem Can güvenliği Hem mal güvenliği için sizlere büyük kolaylık sağlıyor.
yer altı kablolarında arıza tespiti

Elektirik Panosu Kaçak Akım Kontrolü 


Fabrikalar, iş yerleri, bina gibi alanlarda elektirik panosu ve elelektirik trofolarında oluşan aşırı ısınmalar ve elektirik kaçak tespitlerini Termal Kamera sayesinde tespit ediyoruz. Eiektirik sistemlerinde   projeler için gerekli görüntüleme ve ölçüm işlemlerini yaptırmak ve Termal kamera hizmeti almak için Murat Tesisat firmamızdan bizle irtibata geçe bilirsiniz.


 

 

USTAYA SOR