Blog

MUSLUK GİDER BORUSU TIKALI ANKARA

MUSLUK GİDER HATTI TIKANIKLIK AÇMA


Musluk ve çeşmelerin lavabo gider boruların da oluşan tıkanıklıkların makine ile açılma işlemleri kırmadan yapılmaktadır. Musluk gider borusu açma işlemleri için 7/24 firmamızı araya bilirsiniz.

Firmamız tıkalı gider açma işlemlerinde Ankaranın her yerine hizmet suna bilmektedir. Adresiniz nerede olursa olsun hiç sorun değiş.

Mutfak lavabosumu tıkandı, tuvalet gideri mi tıkandı ? yada Banyo süzgecinden su mu gitmiyor? arayın Murat Tesisatı robot makine ve kameralar ile kırmadan kolayca tıkalı gider borusunu açsın.

TIKALI GİDER BORU AÇMA

 
Gider boru hatları daire ve yapılarımızda kullanılan her türlü atık ve kullanım fazlası suyu lagar kanalizasyon boru hattına taşıyan sistemlerdir. Bu sistemler sayesinde modern hayatın en lüks kolaylığını yaşamaktayız. Düşün senize Tuvalet, banyo, mutfak gibi alanlarda kullandığımız suyu taşımak için uğraştığımızı. Şimdi ise kullandığımız tuvalet ya da lavaboya döktüğümüz atıkların üzerine bir miktar su dökerek gider borularından kanalizasyona kolayca gitmesini sağlıyoruz. Bu inanın büyük bir kolaylık.Tıkalı Boru Açma Robot Cihazı olan Ustalar için çok kolay ve pratik bir yöntemdir. Gayet profesyonel bir şekilde tıkalı olan borunun içerisine Robot Makineye ait Boru açma yayalarını salarak içerisinde parçalama ve temizleme işlemi yapmaktadır. Bu cihazlar Rothenberger marka makineler olup Alman mühendisler tarafından pimaş boru açma işleminde kullanılmak için tasarlanmıştır. Gider borusu açma makinesinin pimaş borularınıza en ufak bir zararı olmayacaktır. Boru içerisinde 90 derece ve 180 derece dönüş yapabilen yayalardır bu cihazlar. 
Boru Tıkanıklık Açma sorunlarınız için Profesyonel ekipler ile hizmetiniz de olan Murat Tesisat il geneli Ankara Su Tesisatçısı olarak hizmet sunmaktadır. Tıkalı Boru Açma işlemlerinde Murat Tesisatı arayarak hizmet talep edip, adresinizi verin ve arkanıza yaslanın.
 
Lavabo Borusu Açma yayları ve Tuvalet Borusu açma yayları birbirinden farklıdır ve aynı ortamda kullanılmamaktadır. Temiz ve titiz çalışma ortamında en iyi iş ve tıkanıklık açma işlemi ile sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır.

İlçe Servisleri :

Keçiöre Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Yenimahalle Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Pursaklar Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Mamak Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Çankaya Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanılık AçmaGölbaşı Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Çayyolu Mutfak Tuvalet Lavabo Tıkanıklık Açma,  Ümitköy Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Etimesgut Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Sincan Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Eryaman Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma

USTAYA SOR