Servis Bölgeleri

TIKALI KANAL AÇMA MAMAK

Makine ile Tıkalı Gider Açma Mamak


Tesisatınızda giderlerin atıkları kanalizasyona ulaştırması için tıkanıklık gibi sorunları olmaması gerekir. Mutfak, banyo, tuvalet gibi alanlardaki giderlerde tıkanıklık sorunu yaşanırsa, çok zorluk çekersiniz. Hem giderleri kullanamaz, hem de atıkların, pis suların etrafa taşmasına engel olamazsınız. Alt kata bile pis sular sızabilir. Komşunuzun tavanında sarıl lekeler oluşabilir. Bu nedenle tıkalı gider açma konusunda profesyonel yardım almalısınız. Mamak tıkalı gider açma servisimiz mobil ekipleriyle semtinizin her yerine hizmet vermektedir. Lavabo tıkanıklığı, tuvalet, klozet tıkanıklığı gibi sorunlarınız olursa, firmamızdan robot makineli usta çağırarak tıkanıklığın kırmadan açılmasını sağlayabilirsiniz.Kırmadan Tuvalet Tıkanıklık Açama

Gider tıkanıklığı nedeniyle logarlarda pis sularla ve atıklarla solmaya başlar. Bunların kanalizasyona gitmemesi yüzünden logarda taşma olabilir. Bu yüzden logar temizleme işlemi yapılmalıdır. Bu konuda da Mamak tıkalı gider açma firması olarak müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Logar temizliğini yaparak, atıkların kanalizasyona gitmesini sağlarız. Bunun yanında tesisatınızdaki tıkalı gideri robotla açarız. Böylece logarın yeniden pis atıklarla dolmasını engelleriz.

Tıkalı Mutfak Lavabo Borusu Açan Usta

Tesisatta en fazla tıkanan giderlerin başında banyo ve mutfak gelir. Banyo süzgecinden su gitmiyor, mutfak lavabosu taştı, lavabo tıkandı, mutfak lavabosunu pompalıyorum su gitmiyor diye yakınan pek çok kişi vardır. Kendi çabalarınızla tıkalı giderleri açmanız çok zordur. Banyo süzgecinin tıkanmasına neden olan saç telleri ve sabun artıklarını, mutfak lavabosunun yağ ve yemek artıklarıyla ya da başka sebeplerle tıkanmasını robot makine rahatlıkla açar. Mamak tıkalı gider açma servisimiz robot makineli usta göndererek, tıkalı giderlerin böyle kolayca açılmasını sağlayacaktır. Uzmanlık alanı tıkanıklık açma olan ustalarımız, etrafı kırmadan açma hizmeti verecektir.

Kanalizasyon Borusu Açma ve Kameralı Tespit

Mutfak lavabosu taştı, Kanal tıkandı, logar temizleme gibi tıkalı giderler nedeniyle yaşadığınız sorunların en kısa sürede giderilmesini istiyorsanız profesyonel yardım almalısınız. Mamak tıkalı gider açma firmamız bu alanda oldukça deneyimli ve uzmandır. Gider tıkanıklığı sorunu yaşayan tüm müşterilerimize kırmadan açma yöntemiyle yardımcı oluruz. Ayrıca müşterilerimize giderlerini düzenli olarak temizletmeleri konusunda gereken desteği de veririz. Bu sayede beklenmedik zamanlarda tıkanıklık sorunuyla karşılaşmanızı da engelleriz. Cihazla tıkanıklık açma sayesinde fayansları kırmadan giderler açılır.

 

KIRMADAN TIKALI GİDER AÇMA ANKARA

Tıkalı Gider Borusu Açan Su Tesisat Ustası Mamak


USTAYA SOR