Servis Bölgeleri

TIKALI KANAL AÇMA ÜMİTKÖY

Ümitköy Makine ile Kırmadan Tıkalı Gider Açma 


Tuvalet, banyo ve mutfak giderlerinin tıkanması yüzünden panik yapmanıza, strese girmenize gerek yok. Artık yeni yöntemlerle gider tıkanıklığı kolayca açılıyor. Ümitköy tıkalı gider açma servisimize ulaşarak robot makineli usta çağırabilirsiniz. Tıkanmış tuvalet gideri için tuvalet açma, tıkalı lavabolar için lavabo açma, klozet açma gibi hizmetleri alabilirsiniz. Tıkalı gider açma sırasında ustalarımız kameralı cihazla giderleri bilgisayar ortamında görüntüleyerek, tıkanıklığın nedenini ve yerini kırmadan tespit eder.Pimaş Borusu Tıkandı Nasıl Açılır ?


Giderleri tıkayan yabancı cisme göre robot dediğimiz kanal açma makinesinin ucuna uygun bir aparat takarak, giderin içine sokarlar. Robot tıkanıklığa neden olan yabancı cismi yumuşak ise dönem hareketiyle kendine sararak dışarıya alır. Sert cisimler içinde aparatıyla bunları parçalar ve kanalizasyona gönderir. Bu kırmadan açma çalışması için tesisatçınızın robot ve kameralı cihazlara sahip olması gerekir.

Tuvalet Tıkanıklığı Kanal Açma

Ümitköy tıkalı gider açma firması olarak lavabo tıkandı, mutfak lavabosu taştı, klozet tıkandı, tuvalet tıkandı, banyo süzgecinden su gitmiyor gibi tıkanıklık sorunu olan müşterilerimize kırmadan açma hizmeti veriyoruz. Tıkalı giderleri açmak için kendi başınıza boşa uğraşmayın. Bu konuda profesyonel yardım alın, evinize zarar gelmeden tıkanıklık açılsın.
Logar temizleme hizmeti almak isteyenler de Ümitköy tıkalı gider açma servisimizden yardım alabilir. Logar tesisat giderlerindeki atıkların kanalizasyona gitmesini sağlayan bir baca sistemi gibidir. Ancak gider tıkanıklığı sorunu yaşandığında, logar içinde pis sular ve atıklar birikmeye başlar. Bunlar kanalizasyona gitmediği için, biriktiğinde etrafa taşmalar yapabilir. Bu durumda logar temizleme yapılmazsa, çok zorda kalabilirsiniz. Robot makineli usta bu konuda da sizlere yardımcı olacaktır.

Mutfak Lavabo Borusu Açma Usta

Gün içinde sürekli kullandığımız lavabolarda tıkanıklık olursa, bunu pompalama yaparak açmaya çalışmamalıyız. Lavabo giderini pompaladıkça basınçla birlikte tıkanıklığa neden olan atıklar daha derinlere iner. Bu esnada lavabo gideri açılmış gibi görünebilir. Ancak beklemediğiniz bir anda lavaboda tam tıkanıklık sorunu yaşayabilirsiniz. Mutfak lavabosu taştı, lavabodan su gitmiyor, atıklar etrafa taşıyor gibi şikayetlerle usta aramaya başlarsınız. Ümitköy tıkalı gider açma firması olarak size yardımcı olabiliriz. Gönderdiğimiz robot makineli usta etrafı kırmadan tıkanıklığı açar.

Tıkalı Kanalizasyon Borusu Açma Ümitköy


USTAYA SOR