Servis Bölgeleri

TIKALI KANAL AÇMA ÇAYYOLU

Çayyolu Tıkalı Gider Borusu Açma


Tesisatınızda tıkanan giderler nedeniyle mağdur olmayın. Tıkalı boru açma için deneyimli ustaları olan bir tesisatçı çağırarak yardım almalısınız. Bu alanda hizmet veren Çayyolu tıkalı kanal açma servisimiz kanal görüntüleme sistemleri ile tıkanıklığı açmaktadır. Tıkalı kanalı kameralı görüntüleme yöntemiyle görüntüleyen ustalarımız hem tıkanmaya yol açan yabancı cismi, hem de tıkanan yeri tam olarak tespit eder. Kırmadan makineli açma yöntemiyle de tıkalı kanal zahmetsiz şekilde açılır. Tesisatınızda tıkanan mutfak, banyo, tuvalet giderleri bu yöntemle açılabilir. Evde kırmadan, etrafa zarar vermeden çalışan ustalarımız sizleri ek tadilat masraflarında da kurtarır. Sadece kanal tıkanıklığını açarak hizmet verir.


Makineli Tıvalet Tıkanıklık Açan Usta

Semtinizde tuvalet tıkanıklık açma ustası arıyorsanız, tuvalet tıkandı diye mağdur olduysanız Çayyolu kanal açma servisimizi arayabilirsiniz. Tuvalet taştı, su gitmiyor, tuvalet tıkalı diyen müşterilerimizi mağdur etmeden mobil ekiplerimizle yardımcı oluyoruz. Tuvalet tıkandığı zaman komşularınızdan alt kata su sızıyor diye şikayette alabilirsiniz. Hem siz hem de komşularınız mağdur olabilir. Tavanda sarı lekeler oluşabilir, etrafta pis kokular duyulur. Evinizdeki hijyen ortamı bozulur. Bu nedenle tuvalet tıkanıklık açma ustası çağırarak tıkanıklığın profesyonel yöntemlerle açılmasını sağlamalısınız. Bu yöntem sayesinde evinizde zarar görmez.

Tıkalı Mutfak Lavabo Borusu Açan Tesisatçı

Sürekli olarak tıkanan mutfak lavabosunu pompalamaktan, kimyasal açıcı kullanmaktan yakınıyorsanız, kalıcı olarak mutfak lavabosu tıkanıklık açma hizmeti almalısınız. Tıkalı mutfak lavabosunu pompalamak geçici olarak bir rahatlık sağlayabilir. Ancak tıkanıklığı tamamen açmaz. Aksine tıkanıklığa yol açan etkenlerin bir yerde birikmesini sağlayarak beklemediğiniz kadar ciddi bir sorunla karşılaşmanızı hızlandırır. Çayyolu kanal açma firmamız mutfak lavabo giderini kameralı yöntemle görüntüleyerek tıkanıklığın yerini ve sebebini kırmadan tespit eder. Robotla kırmadan kanal açma işlemi yaparak, tıkanıklığı açarız.

Kırmadan Kanalizasyon ve Logar Hattı Açma

Kanal tıkanıklığı sorunu yaşıyorsanız, muhtemelen logar gideri içinde biriken atıklardan, pis sulardan da yakınmaya başlarsınız. Kanalizasyon borusu tıkanıklığı olursa, hem tıkalı boru açma, hem de logar temizleme işlemi yapılmalıdır. Çayyolu kanal açma firmamız gider tıkanıklığı ile alakalı her sorununuzsa sizlere yardımcı olacaktır. Kanal görüntüleme sistemleri ile hizmet veren firmamız kırmadan makinalı açma işlemiyle tıkanıklığı açar.

Kırmadan Tıkalı Gider Açma


USTAYA SOR