Servis Bölgeleri

TIKALI KANAL AÇMA PURSAKLAR

Pursaklar Tıkalı Gider Açma


Çoğu kişi gider tıkanıklığı sorununu gözünde büyütür. Aslında giderlerin tıkanması beklenen bir sonuçtur. Siz ne kadar dikkatli olsanız da, zaman içinde tıkalı giderlerle karşılaşabilirsiniz. Sabun ve deterjan artıkları, yağ ve yemek artıkları, saç telleri, kıllar ve yabancı maddeler giderlerin tıkanmasına neden olur. Lavabo tıkandı, mutfak lavabosu taştı, tuvalet tıkandı, banyo süzgecinden su gitmiyor gibi yakınmalar gider tıkanıklığını gösterir. Pursaklar tıkalı gider açma hizmeti veren firmamız robot makineli usta ve cihazlarla tıkanıklığı konforlu bir şekilde açmaktadır. İşinin ehli ustalarımız tuvalet açma, lavabo açma, küvet açma, logar temizleme gibi her türlü gider tıkanıklığını kırmadan açma için cihazlarla hizmet verir.Tuvalet Borusu Açma Ustası

Banyo lavabosu, mutfak lavabosu en fazla tıkanan giderlerdir. Mutfak lavabosu yağ kalıntıları, yemek artıkları ve deterjan kalıntılarından etkilenir. Banyo lavabosu ise saç telleri ve sabun artıklarının esiri olur. Tıkanıklık etkisini göstermeye başladığında bunu pompalayarak gidermeye çalışırız. Pompalama aslında tıkanıklığı açmaz. Sadece atıkları daha derine göndererek biriktirir. Gün gelir mutfak lavabosu taştı, banyoda lavabo tıkandı diye usta bulmaya çalışırsınız. Pursaklar tıkalı gider açma servisi olarak tıkanıklık sorunu yaşayan müşterilerimize robot makineli usta gönderiyoruz.

Mutfak Lavabo Tıkanıklık Açma

Tıkalı logar temizleme içinde robot makineli usta çağırmanız gerekir. Sorunsuzca kırmadan açma için, modern yöntemleri kullanan bir tesisatçıdan destek almalısınız. Pursaklar tıkalı gider açma servisi olarak bu sektördeki yenilikleri yakından takip eden bir firmayız. Kanal açma makinesi dediğimiz robotla, kameralı sistemle gider tıkanıklığını açıyoruz. Giderleri tıkayan yabancı maddeleri kameralı cihazla bilgisayar ortamında görüntüleyerek tespit ediyoruz.

Kanalizasyon Ve Klozet Açma

Tıkanıklığa neden olan yabancı maddeye uygun bir aparatı robotun ucuna takarak, bunu giderin içinden çıkarıyor ya da kanalizasyona gönderiyoruz. Robot sert maddeleri parçalayarak kanalizasyona gönderir, yumuşak bez parçası gibi maddeleri de dönerek kendine dolar ve giderden çıkarır.
Pursaklar tıkalı gider açma servisimizden tuvalet açma, kırmadan açma, logar temizleme gibi hizmetleri alabilirsiniz. Cihazla gider tıkanıklığı açma hizmeti veren ustalarımız bu konuda oldukça deneyimlidir. Hata yapmadan giderdeki tıkanıklığı tespit eder, robotla gider tıkanıklığını açarlar.

Robot Makineli Tıkalı Gider Açma Pursaklar


USTAYA SOR