Blog

SU SAATİ SÜREKLİ DÖNÜYOR

SU SAATİ SÜREKLİ DÖNÜYOR

Ev yada iş yerinize bağlı olan saat sürekli olarak dönüyor ise ve kullanılan bie muslukta yok ise tesisat yada tesisata bağlı kullanılan aletlerde bir sorun olduğu anlaşıla bilir. Su ssati neden sürekli döner?  Musluk yada çeşmeler tam kapanmıyor ve su damlatıyor ise Su saati sürekli döner. Bu durum yüksek su faturası gelmesine de sebep olur. 

Bunun dışında klozet iç takımının arızalı olması ve su kaçırması, tuvalet bas vana dediğimiz temizleme vanasının suyu tam kesmemesi, su arıtma cihazında arıza sebebi ile tahliye hortumundan sürekli su atması da su saatinin sürekli dönmesine sebep olur.

Su saatinin dönmesine bir diğer etken ise tesisatta oluşan su kaçağıdır. Su Tesisat Kaçağı sebebi ile su satinde kullanılan su ibresi sürekli döner. Bu dönme hızı su kaçağının büyüklüğüne göre değişir. Evinizin su tesisat borularında bir su kaçağı problemi olduğunu düşünüyor iseniz Ankara Su Kaçak Tespit firmamızdan profesyonel hizmet alabilirisiniz. Tesisat borularında görünmeyen su kaçaklarını Kamera ve Cihazlar ile kırmadan görüntülü bir şekilde tespit ediyoruz.  

Bir ip ucu: Evinizin içinde bulunan ana vanayı kapatıp su saatinin dönüp dönmediğini kontrol ederseniz sorunun evdemi yoksa saatle evin arasında ki boruda mı olduğunu anlarsınız. 

su saati sürekli dönüyor

USTAYA SOR