Blog

MAKİNE İLE KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇAN FİRMA

KANAL AÇMA MAKİNALI KANALİZASYON TIKANIKLIĞI AÇAN FİRMA

 
 
Ankara’da mobil hizmet sunan firmamız, gün içerisinde oluşturacağınız randevu ile sizlere en kısa zamanda ulaşarak evinizde ya da işyerinizde oluşan gider tıkanıklığını açmak için geliyor ve de işlemi etkin ve hızlı bir şekilde sonlandırıyor.
İşinde tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile tıkalı bölgeyi açıyoruz. Tıkanmış kanal borusu sizleri rahatsız etmeye mi başladı? O zaman doğru firmayı bulmak ve tecrübeli personelden yardım almak mı istiyorsunuz? İşte tam aradığınız firma. Ankarada Murat Tesisat farkı ile size zor gibi görünen bu sıkıntılardan kurtulmanız için elimizden gelen gayreti sarf ediyoruz. Son sistem makinelerimiz ile tıkanmış gider borularını açıyoruz. Bu işlem sırasında gider tesisatınıza ve evinize herhangi bir zarar vermiyoruz.
Burada sizlere yaptığımız işleri anlatmak istiyorum. Tıkalı gider borularının tamirine geçmeden önce bu arızalar hakkında bilmeniz gerekenleri madde madde anlatacağım.

Yakın Zamanda Gider Borularının tıkanacağının İlk Belirtileri Nelerdir?

 • Su akışının yavaşlaması. Yani lavabo ya da küvet/duşakabin giderinden giden suyun yavaşlaması. Bunu gözle görebilirsiniz. Yüzeyde biriken pislikleri aldınız ve su halen yavaş akıyorsa yakın zamanda kanalizasyon gideriniz tıkanacak demektir.
 • Duş gideriniz sık sık pis kokular yayıyorsa tıkanması yakındır. Gider suyunun kanalizasyona yavaş akması sebebiyle duştan sonra ağır ağır akan pis sular belirli bir zamandan sonra etrafa pis kokular oluşturur.
 • Alt kata banyo sonrası su sızması. Şayet komşunuz siz banyo yaptıktan sonra kendi dairesine su akıttığından şikayetçi oluyorsa bu gider borunuz kırık değilse tıkanması an meselesidir. Çünkü kanalizasyon borularınız sağlamsa fakat gideriniz yavaş akıyorsa bu boruda oluşacak basıncın fazlalaşmasına sebep olacaktır. Oluşan basınç alt katınıza sızma yapacaktır.
 • Eski tip gider sistemine sahip binalarda tuvalet, banyo ve mutfak giderinin tek boru vasıtasıyla gidere gönderilmesinden dolayı su birikintilerinin oluşması. Eski binalardaki gider tesisatları bu şekilde yapılmaktadır. Şayet binanız on yaş üzerinde ise böyle sorunlarla sık sık karşılaşmanız gayet normaldir. Lavabo giderinin yavaşlaması size lavabonun tıkandığı hissi oluşturabilir. Ancak gider tesisatının tek boru üzerinden kanalizasyona ulaştığından başka bir noktada oluşan tıkanıklık sizi yanıltabilir. Bunu sıradan vatandaşın anlaması mümkün değildir.

Bir Robotlu Tesisatçı Çağırmadan Önce Neler Yapabilirsiniz?

 • Tıkalı giderin yüzeyini pisliklerden arındırın.
 • Suyun tamamiyle giderden aktığına emin olun.
 • İyice kuru olduğuna emin olduktan sonra giderinize evinizde bulunan lavabo açıcıdan dökün.Biraz bekledikten sonra sıcak su boşaltın. Bu işlemi yaparken mutlaka koruyu maske ve eldiven kullanın. Şayet gideriniz taşmaya devam ediyorsa sorun sizin tahmin ettiğiniz noktada ve büyüklükte değil demektir.Uzman personele ve kaliteli bir firmaya ihtiyacınız var demektir.
 • Tıkalı lavabo ya da küvet/duşakabin giderine basit pompa yardımıyla suyun akmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlem sonrasında gideriniz hala açılmıyorsa artık kendinizi zorlamayın.
 • Banyo gider süzgecinizi ara ara temizleyin. Su birikintisi oluşmaya başladıysa uzun bir tel vasıtasıyla giderinizi açmaya çalışın. Sonuç başarılı olmuyorsa daha fazla uğraşmayın.

Uzman Bir Firma Bulmak İçin Neler Yapmalısınız?

 • Öncelikle internet çağında olduğumuzu unutmayalım. İnternette arama yaparken  Robot makine ile tıkalı gider açan firmaları aratmalısınız.
 • Karşınıza çıkan firmanın güvenilir olduğundan ve işinin ehli bir firma olduğunu anlamanız gerekmektedir.Bunu yaparken de karşınıza çıkan firmalar üzerinden firmanın kendine ait internet sitesi, Youtube sayfası, Facebook ve İnstagram sayfalarının olup olmadığını kontrol edin. Firma hakkında yapılan yorumlar hiç kuşkusuz çok önemlidir.
 • Özellikle bu sektörde ek iş olarak sürdüren bir çok tesisat ustası bulunmaktadır. Bu hususu dikkate alın. Aradığınızda ve evinize çağırdığınızda hayal kırıklığıyla karşılaşabilirsiniz. Sonuçta bu sektörde sadece takım çantasını alarak ustalık yapan ve arızayı gidermek yerine daha büyük zaralar veren insanlarla dolu piyasa J
 • Artık karar verdiyseniz aradığınız firmaya lütfen tıkalı gideri hangi yöntemle açtığını sorunuz. Robotik görüntüleme ve titreşimli gider açma cihazları na sahip olup, olmadığını sorun.
 • Aradığınız doğru firmayı yukarıda belirtilen hususlar dikkate alındığında karşınıza çok az bir firma çıkacaktır. Ankara’da  önceliğiniz kesinlikle Murat Tesisat olmalıdır.

Kanalizasyon Borusu Tıkanmasını Makineyle Açan Firma


Ankara genelinde tüm ilçeler ve ve semtlere günün her saati hizmet götüren Murat Tesisat, kaliteli, hizmetiyle güler yüzlü personeliyle kullandığı son sistem teknolojik cihazlarla tesisatınızda oluşan tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo evye tıkanıklık açma, küvet/duşakabin tıkanıklık açma konularında tecrübesiyle sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya devam ediyor. Yapmanız gereken sadece arayarak randevu oluşturmanız. Sonrasını bizlere bırakın. Bu sektördeki tecrübesine güveneceğiniz firma sıralamasında ilk sıralarda yer alan firmamız, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için sürekli kendisini yeniliyor..
 

Bölgelere Göre Tıkanıklık Açma Servis Linklermizden bize ulaşabilirsiniz :

İlçe Servisleri :

Keçiöre Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Yenimahalle Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Pursaklar Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Mamak Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Çankaya Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanılık AçmaGölbaşı Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Çayyolu Mutfak Tuvalet Lavabo Tıkanıklık Açma,  Ümitköy Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Etimesgut Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Sincan Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma,  Eryaman Mutfak Lavabo Tuvalet Tıkanıklık Açma

USTAYA SOR