Blog

TAVANDAN SU DAMLIYOR

Tavandan Su Sızıntısı Geliyor, Ne Yapmalıyım ?

Günümüzde çok katlı binaların yaygınlaşması nedeniyle su tesisatında oluşan sızıntılar insanları daha fazla mağdur etmeye başlamıştır. Tavandan su sızıntısı geliyor diyerek tesisatçı arayan pek çok kişi bulunmaktadır. Üst kattan damlayan suyun, komşumdan su akıyor, tavan kabarıyor diyerek usta çağıranlara sıkça rastlamaktayız. Bu tür tesisat sorunlarının ihmal edilmemesi gerekir. Hem sağlıklı bir ortamda yaşamanız için hem de maddi olarak sıkıntı çekmemek için su kaçaklarının en kısa sürede tespit edilmesini sağlamalısınız. Bu konuda firmamız yılların deneyimiyle Murat Tesisat olarak güncel yöntemlerle müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Cihazla kırmadan kaçak bulan usta göndererek su sızıntısı sorunlarınızı kökten çözümlüyoruz.


 

Komşumdan Su Akıyor Ne Yapabilirim

Komşuluk ilişkileri her zaman birbirine yardımcı olmaktan geçmektedir. Komşumdan su akıyor bu nedenle tavan kabarıyor gibi sorununuz olursa hemen komşunuzu tavandan su sızıntısı geliyor diyerek uyarmalısınız. Bir an önce bir tesisatçı çağırmasını ve tesisatındaki sızıntının tespit edilmesini talep etmelisiniz. Komşunuzun telaş etmesine de gerek yok. Artık su kaçağı tespiti yapma alanında modern cihazlar kullanılmakta ve tecrübeli ustalardan destek alınmaktadır. Tavanda nemlenme oluştu diye canınızı sıkmayın. Cihazla kırmadan kaçak bulan usta etrafı kırmadan akıntı sızıntı yapan su borusunu hatasız şekilde tespit edecektir. Bu tespit yapıldıktan sonra borunun tamirat işlemi de kolay olur. Hem komşunuzun su kaçağı sorunu giderilir hem de evinizin tavanının nemlenme, kabarma sorunu ortadan kalkmış olur.

Cihazla Kırmadan Kaçak Bulan Usta Nasıl Bulabilirim ?

Su kaçağı sorunu olanların ortak derdi evlerine zarar gelmeden bundan kurtulmaktır. Fayanslarının kırılmasını istemezler. Bu konuda oldukça haklı sayılırlar. Zira su kaçağı tespiti yapma işlemi sonunda daha büyük tadilatlar ile uğraşmak oldukça zordur. Su kaçağı nedeniyle tavandan su sızıntısı geliyor, tavanda nemlenme oluştu, tavan kabarıyor gibi sorunlar yaşanabilir. Bu durumda cihazla kırmadan kaçak bulan usta çağırmanızda yarar vardır. Murat Tesisat olarak firmamız başta su kaçağı tespiti olmak üzere her türlü tesisat sorununuzda sizlere profesyonel hizmet vermektedir. Su tesisatınız ile ilgili her sorununuzda firmamızı arayabilirsiniz.


İlçe Su Kaçağı Tespit Servisleri :

Keçiören Su Kaçak TespitiYenimahalle Su Kaçağı TespitiPursaklar Su Kaçağı Tespiti,
Mamak Su Kaçağı TespitiÇankaya Su Kaçağı TespitiGölbaşı Su Kaçağı Tespiti,
Çayyolu Su Kaçağı TespitiÜmitköy Su Kaçağı Tespiti, Etimesgut Su Kaçağı Tespiti,
Sincan Su Kaçağı TespitiEryaman Su Kaçağı Tespiti

Termal Kameralı Cihazla Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılır ?

USTAYA SOR