Blog

TESİSAT ARIZA

TESİSAT ARIZA

Su tesisat ve musluklarında oluşan arızaların tamiri için çoğu zaman Tesisatçı  ustaya ihtiyaç duyulmaktadır. Su tesisat ustaları, tesisat arızalarını gerekli malzeme ve ekipmana ve gerekli tecrübeye sahip olduğundan daha kolay ve ileride sorun yaşamayacağınız şekilde tamir ederler. tesisat arızalarında genel de müşteri kaynaklı sorunlarla da karışalaşmaktayız. Kendi musluğunu değiştirmek isteyen bir çok müşteri genelde ya musluğu kırmakta, yada bağlantı sızdırmazlığını gerektiği şekilde yapmadığından musluk alt kata su kaçırmaktadır.

 

Makineli Tesisatçı

Ankara da su tesisat firması olarak Murat Tesisat firmamızı değerlendirebilirsiniz. En gelişmiş Teknolojik Cihazlar, Termal Kameralar ve Makineler ile müşterisine kolay ve profesyonel hizmetler sunmaktadır. Murat Tesisat Ankara genelin de Ankara Su Tesisatçısı hizmeti sunmaktadır. Su Kaçak tespiti, Tıkalı Lavabo, Tuvalet, Mutfak, Banyo gibi gider borularını açma, klozet ve batarya montaj ve tamiri gibi konularda sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır. 

Termal Kameralı Tesisatçı Ustası

Termal Kamera su kaçak arızalrının tespiti için su tesisat ustalarına çok kolaylıklar sağlamıştır. Hiç bir yeri kırmadan sıva ya da fayans arkasında, parke altında duvar içlerinde ki tesisatlarda oluşan su kaçak arızalarının yerini kolayca tespit edebilmektedir. Termal kameralar ısıya duyarlı görüntüleme yaparak çalışırlar bu sebeple su kaçağının zemine verdiği ısı farkını kolayca tespit ederek kaçağın yerini bulabilmektedir. Termal Kameralar lazer ışın sayesinde ultrasyon görüntüleme yaparak en zor kaçakları kolayca tespit edebilmemizi sağlar. Temal kamera, soğuk ve sıcak su kaçaklarının tespitinde dinleme cihazına çok büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Ankara su kaçak tespit firmamız bünyesinde bulundurduğu bu gelişmiş cihazlar ve deneyimli personeller ile su kaçak arıza tespitini hiç bir yeri kırmadan yapmaktadır.


Cihazla Su Kaçak Bulma


Su tesisat arızaları artık kırmadan cihaz ve kameralar ile kolayca bulanmaktadır. Cihazlar duvar arkasında ki nem ve ıslaklığı tespit için üretilmiş hassas cihazlardır.Tıkalı Kanal AçmaKırmadan Tıkalı Tuvalet Açma

ankara tuvalet mutfak lavabo açma su tesisatçısı

Makine ile Tıkalı Mutfak Lavabo Açma


#SUTESİSAT

İlçe Servisleri :

Keçiöre Su TesisatçısıYenimahalle Su TesisatçısıPursaklar Su TesisatçısıMamak Su TesisatçısıGölbaşı Su TesisatçısıÇankaya Su Tesisatçısı

Çayyolu Su TesisatçıÜmitköy Su TesisatçısıEtimesgut Su TesisatçısıSincan Su TesisatçısıEryaman Su Tesisatçısı

USTAYA SOR