Blog

YÜKSEK BASINÇ DÜŞÜRÜCÜ CİHAZ MONTAJIYÜKSEK BASINÇ DÜŞÜRÜCÜ VALF VANA


Ev ve iş yerlerinde sıcak ve soğuk su tesisatına gelen ve şehir şebekesine bağlı su tesisatın da bulunan basınç seviyesin, kontrol altında tutmak çok önemlidir. Bağzı bölgelerde su basıncı aşırı derece de yüksek geldiğinden  su tesisatına bağlı Kombi, Şohben, Bulaşık yada Çamaşır Makinesi, Klozet şamandıraları, su saati ve hatta su tesisat bağlantıları, batarya bağlantı hortumları, fleks hortumlar gibi aksamlar su basıncının yükselmesinden dolayı arızalana bilecek cihaz ve malzemelerdir. 


Büyük Şehir belediyesine ait Askş Şehir hattında yapılan çalışmalar sonucunda şebekeye verilen su anlık olarak yüksek basınca sebep olmaktadır. Bu da tesisat borularının patlamasına sebep olmaktadır. Evinizdeki cihazları ve su tesisatını korumak için su tesisatınıza BASINÇ DÜŞÜRÜCÜ VALF VANA CİHAZ takılması gerekmektedir. 

Bir dairede belli bir zaman içerisinde tesisat borularında oluşan su kaçaklarının sebebinin tesisatta bulunan 15 bara yakın su basıncının sebep olduğunu tespit ederek Basınç düşürücü valf takıp Müşterimizi bu sorundan kurtarmıştık. 

Siz evinizde yok iken tesisatınızın zayıf noktalardan patlayarak evinizi su baskınlarından korumak istiyor iseniz Su tesisat hattınıza Mutlaka su basıncını belli bir seviyede tutacak bu cihazı bağlatmanız da fayda vardır. Basınç Düşürücü cihaz sizi olası bir su baskınından, tesisatın patlamsından, su kaçaklarından, cihazlarınızın aşırı basınca maruz kalmasından kurtararak sizi gereksiz masraflardan kurtaracaktır. Bulunduğunuz Adresinize göre sizlere hizmet verecek Su Tesisat Servis Bölgelerimiz aşağıda linkleri verilmiştir.

SU TESİSATÇISI SERVİS BÖLGELERİ :

Keçiören Su TesisatçısıYenimahalle Su TesisatçısıPursaklar Su TesisatçısıMamak Su TesisatçısıÇankaya Su TesisatçısıGölbaşı Su TesisatçısıÇayyolu Su TesisatçısıÜmitköy Su TesisatçısıEtimesgut Su TesisatçısıSincan Su TesisatçısıEryaman Su Tesisatçıs

ANKARA SU TESİSATÇISI

USTAYA SOR