Servis Bölgeleri

KLOZET VE MUSLUK TAMİRCİSİ ÜMİTKÖY

Klozet ve Musluk Tesisat Tamircisi Ümitköy

Acilen klozet tamiri yaptırmak için tesisatçı ihtiyacınız varsa klozet tamiri Ümitköy servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız alanında uzman ve deneyimli klozet tamircisi ustalarımız ile müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Klozet iç takım değişimi, sifon ve rezervuar arızaları gibi klozet ile ilgili her konuda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Sifon arızalı ise klozet deposuna su dolmuyor, rezervuar arızası olduğunda klozet içine su sızdırıyor, klozet suyu kesmiyor diyen müşterilerimize profesyonel hizmet veriyoruz. Firmamızın gerek kullandığı malzemelerden, gerekse işçilik kalitesinden memnun kacaksınız. Firmamız TSE garantisine sahip kaliteli tesisat malzemeleri kullanmaktadır. Klozet tamirinde kesintisiz kaliteli hizmet almak isteyen müşterilerimize firmamız 7/24 destek olmaktadır.

SU TESİSAT ARIZA TEPİTİ VE TAMİRİ

Muslukların su damlatması ne kadar can sıkıcı ise semtinizde deneyimli bir musluk tamircisi bulmak o kadar kolaylaştı. Musluk tamircisi Ümitköy servisimizden musluklarınız ile ilgili her türlü arızada, sorunda hizmet alabilirsiniz. Musluk kırıldı ise firmamız istediğiniz kaliteli yeni model musluk değişimi yapmaktadır. Musluk su damlatıyor sorunu yaşıyorsanız, musluğun acilen tamir edilmesi, conta değişimi gibi su damlatma sorununu giderecek tamirat işlerini de deneyimli ustalarımız kısa sürede yapmaktadır. Ayrıca ekiplerimiz her model musluk tamirinde uzmandır. Banyo bataryası, aç kapa musluk, klozet musluğu, taharet musluğu tamirinde gözünüz arkada kalmasın. Su tesisatçısı olarak vereceğimiz hizmette sınır tanımıyoruz. İtinalı işçilik hizmeti, kalite belgesine sahip malzemeler ile uzman ekiplerimiz müşterilerimize yardımcı olmaktadır.

KLOZET İÇ TAKIMI VE İÇİNE SU SIZDIRMA SORUNU

Muslukta su sızıntısı sorunu yaşıyorsanız, klozet musluğu su sızdırıyor, tesisatınızda anlam veremediğiniz su sızıntısı varsa bir tesisatçı çağırmanız gerekir. Tesisat tamircisi Ümitköy firmamız müşterilerine tesisat arıza tespiti ve su kaçak tespiti alanında itinalı hizmet koşulları sunmaktadır. Klozette su kaçağı arızası, muslukta su sızıntısı gibi sorunlarınızda ekiplerimiz gecikmeden sizlere yardımcı olacaktır. Bu tür tesisat arızalarında acil destek almanız önemlidir. Aynı şekilde klozet tıkanıklığı, lavabo tıkanması, banyo süzgeci tıkanıklığı gibi gider tıkanıklıklarında kırmadan tıkanıklık açma için usta çağırmalısınız. Tıkanıklığın yerini, tıkanıklığın sebebini ekiplerimiz robot dediğimiz cihaz yardımıyla konforlu bir şekilde tespit etmektedir. Klozet tıkandı diye panik yapmanıza gerek kalmaz.

Kimyasallı Petek Temizliği Nasıl Yapılıyor izleyin ?


USTAYA SOR