Servis Bölgeleri

KLOZET VE MUSLUK TAMİRİ ERYAMAN

Klozet ve Musluk Tesisat Tamircisi Eryaman

Klozet ile ilgili arızalarla herkes karşılaşabilir. Klozet musluğu arıza yapabilir, klozet iç takımı değişimi gerekebilir. Rezervuar arıza yapınca klozet deposuna su dolmuyor diye şikâyet edebilirsiniz. Klozet tamircisi Eryaman servisimiz tüm klozet arızaları için müşterilerimize teknik destek vermektedir. Klozet içine su sızdırıyor ise hem su sarfiyatınız yükselir hem de klozetin içinde sürekli sarı pas ve kireç lekeleri meydana gelebilir. Bunu acilen tamir ettirmeniz gerekir. Servisimizden klozet tamiri alanında uzman ustamız bu sorununuzu zahmetsiz bir şekilde tamir edecektir. Kaliteli malzemeler kullanarak klozet iç takım değişimi yapar, kaliteli işçilik hizmeti verirler. Mobil ekiplerimiz ile semtinizde her yere hizmetimiz bulunmaktadır.

KLOZET İÇ TAKIM MONTAJ VE DEĞİŞİM 

Hiç beklemediğiniz anlarda musluk arızası ile karşılaşabilirsiniz. Müşterilerimizden gelen musluk su damlatıyor, musluğun değişmesi gerekiyor, musluk kırıldı, musluk açılmıyor gibi sorunları musluk tamiri konusunda deneyimli ustalarımız ile gideriyoruz. Musluk tamircisi Eryaman servisi olan firmamız her model musluk tamirinde kaliteli malzeme ve işçilik ile müşterilerine yardımcı olmaktadır. Muslukların tamir edilmesinde, musluk değişiminde uzman kadromuzla hizmet veriyoruz. Su damlatan musluğun en kısa sürede tamir edilmesi gerekir. Beklemediğiniz anda mağdur olmamak için evinizde su basması gibi sorunlarla karşılaşmamak için musluk tamircisi çağırmanızı öneririz. Klozet musluğu tamiri, aç kapa musluk tamiri, banyo bataryası tamiri gibi her alanda kullanılan muslukları ustalarımıza emanet edebilirsiniz.

TESİSAT ARIZA TAMİRİ SERVİSİ

Klozette su kaçağı sorununuz varsa su kaçak tespiti için deneyimli bir usta çağırmanız gerekecektir. Tesisat tamircisi Eryaman servisi olarak tesisatınızdaki tesisat arıza tespiti, klozet tıkanıklık açma, musluklarda meydana gelen su sızıntısı gibi tesisat sorularında deneyimli ekiplerimiz ile müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Tesisatınızda arıza, sorun olduğu zaman evinizin de zarar görebileceğini dikkate almalısınız. Tıkalı pimaş boru nedeniyle tuvalet taştı, klozet tıkandı, lavabodan su gitmiyor, banyo süzgeci tıkalı gibi pek çok sorun yaşayabilirsiniz. Tıkanıklık Açma hizmetimizde robot kullanan ustalarımız evinizdeki fayansları kırmadan çalışırlar. Su kaçağı tespiti için hassas dedektörler ile kaçağı tespit ederler. Servisimiz musluk arızası gibi sorunlarınızda da en kaliteli hizmeti vermektedir.


USTAYA SOR