Servis Bölgeleri

KLOZET VE MUSLUK TAMİRİ GÖLBAŞI

Klozet ve Musluk Tesisat Tamircisi Gölbaşı

Klozet arızaları için profesyonel yardım almanız gerekir. Firmamız klozet tamiri konusunda deneyimli ustalar ile hizmet vermektedir. Klozet arızaları çeşitli şekillerde ortaya çıkabilir. Klozet içine su sızdırıyor, klozet suyu kesmiyor, klozet deposuna su dolmuyor, rezervuar arıza yaptı, sifon çalışmıyorgibi arızalarla her zaman karşılaşabilirsiniz. Bu gibi arızalarda klozet tamirinde deneyimli bir ustaya ihtiyaç duyacaksınız. Firmamız mobil ekiplerimiz ile klozet tamircisi Gölbaşı semtinde tüm müşterilerimize yardımcı olmaktadır. İhtiyacınız olursa firmamız kalite belgesine sahip klozet iç takım değişimi yapmaktadır. Her türlü klozet arızası tamiri için acil usta taleplerinizde firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

KLOZET İÇ TAKIM DEĞİŞİM VE TAMİRİ

Musluk arızaları hemen herkesin başına gelebilir. Musluk tamiri için bir usta çağırmanız gerekebilir. Semtinizde su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamız her model musluk tamiri yapmaktadır. Musluk su damlatıyor, musluk kırıldı, musluk değişimigibi sorunlarınızda musluk tamircisi ustamız sizlere yardımcı olacaktır. Eskimiş muslukların değişimi, aç kapa musluk tamiri, batarya değişimi alanında uzman ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Ekiplerimiz musluk tamiri sırasında TSE kalite belgesine sahip malzemeler kullanmaktadır. Bu tür arızalar beklenmedik zamanlarda başınızı ağrıtabilir. Acilen bir tesisatçı bulmak zorunda kalabilirsiniz. Musluk kırıldı diye panik yapabilirsiniz.  Musluk tamircisi Gölbaşı servisimiz her model musluk tamirinde müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir.

SU TESİSAT ARIZA VE ONARIM HİZMETLERİ

Su tesisat arıza tespiti için servisimizden güncel yöntemler, modern alet ve cihazlar ile hizmet alabilirsiniz.  Lavaboda tıkanıklık açma, musluk su sızıntısı, kırmadan su kaçak tespiti, pis su sızıntısı olan tıkalı klozet açma gibi su tesisatında olabilecek her türlü sorun ve arızada tesisat tamircisi Gölbaşı servisimizden profesyonel yardım alabilirsiniz. Parkelerin kabardığını, duvarlarda nemlenme olduğunu, aylık su faturasının nedensiz yükseldiğini görebilirsiniz. Bu etkiler su kaçağı nedeniyle olabilir. Ustalarımız cihazla su kaçak tespiti yaparak hem evinize zarar vermez hem de zahmetsizce bu sorundan kurtulmanızı sağlar. Tuvalet taştı, klozet tıkandı, etraf pis kokuyor gibi sorunlarla boğuşuyor iseniz ekiplerimiz kırmadan klozet tıkanıklık açma hizmeti verecektir. Tesisatçı ihtiyacınız varsa servisimiz ile iletişime geçebilir, modern yöntemlerle yardım alabilirsiniz.

CİHAZLA SU KAÇAK TESPİTİ NASIL YAPILIR ?


USTAYA SOR