Servis Bölgeleri

SU TESİSAT YAKACIK YENİMAHALLE

Yakacık Su Tesisatçısı Yenimahalle


Tesisat arızalarında telaşa kapılmanıza gerek yok. Yakacık su tesisatçısı olan servisimizi arayarak hemen işinin ehli ustamızı çağırabilirsiniz. Ustalarımız musluk tamircisi, klozet tamircisi gibi ayırt etmeden tesisatın her alanında deneyimlidir. İşlerinizi hakkını vererek yaparlar. Musluk su damlatıyor, bataryalar eskidi, tesisatta kaçak var, lavabo tıkandı, mutfak tıkalı, banyo süzgecinden su gitmiyor gibi her türlü sorununuzda sizlere yardımcı oluyoruz. Servisimiz hem TSE belgeli malzemeleri kullanmakta, hem de kaliteli işçilikle hizmet vermektedir. Müşterilerimize 7/24 aynı titizlikle yardımcı oluyoruz.

Termal Kameralı Su Tesisatçısı


Mutfak, banyo gibi alanlara lavabo montajı yapılacaksa, klozet montajı yapılması gerekiyorsa ustalarımız tesisat montaj işlerinizi de itinalı bir şekilde yapar. Klozet sifonu arızası, klozet iç takım değişimi, klozet musluğu arızası gibi sorunlarınız içinde klozet tamircisi olan ustamızla hizmet veriyoruz. Musluk tamiri içinde ustamızdan yardım alabilirsiniz. Her model musluk tamirinde size yardımcı olacaktır. Aç kapa musluk arızası, musluk contası değişimi gibi işlerinizi özenle yapacaktır.

Tıkalı Gider Açan Su Tesisat Ustası

Tıkanıklık sorunu yaşıyorsanız panik yapmayın. Robotlu ustalarımız evinizde kırmadan tıkanıklığı açar. Kameralı tıkanıklık açma yöntemiyle hem tıkanan giderleri tespit eder, hem de robotla tıkalı gider açma hizmeti alabilirsiniz. Tıkalı tuvalet, tıkalı mutfak, tıkalı banyo süzgeci gibi tıkanan kanal konforlu bir şekilde kırmadan açılır. Yakacık su tesisatçısı olan firmamız hizmetlerini teknolojik cihazlarla, işinin ehli ustalarla vermektedir. Tesisatınızı ilk günkü gibi kullanmak için, evinize zarar gelmemesi için servisimizden yardım alabilirsiniz.

 

YENİMAHALLE SU TESİSATÇISI


USTAYA SOR