Servis Bölgeleri

SU TESİSATÇISI İNCEK ÇANKAYA

İncek Su Tesisatçısı Çankaya


Bir tesisatçıya ihtiyacınız olursa İncek Su Tesisatçısı olan servisimizle iletişime geçebilirsiniz. Mobil ekiplerimiz semtinizde her yere hizmet vermektedir. Tesisatınızda oluşabilecek arızalarda, su kaçağı, kanal tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı gibi sorunlarınızda profesyonel çözüm önerileriyle müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Telefonla iletişime geçerek musluk su damlatıyor, duvarlar kabardı, tavanda sarı leke var, batarya montajı olacak gibi sorununuzu bildirirseniz en kısa sürede size yardımcı oluruz. Ekiplerimiz alanında uzman, işinin ehli ustalarla müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Acil usta taleplerinizi gecikmeden karşılamaktayız.

Su Tesisat Ustası Dikmen

Su tesisatı arızaları herkes için acildir. Herhangi bir arızada İncek su tesisatçısı olan servisimize ulaşabilirsiniz. Sadece tamir işlerinizde değil, tesisat montaj ve yenileme işlerinizde, bakım ve tadilat işlerinizde de hizmet veriyoruz. Eskimiş bataryalarınızı kaliteli bataryalarla değiştiriyoruz. Ustalarımız batarya montajı, musluk tamiri, sifon, rezervuar değişimi gibi işlerinizde TSE belgeli tesisat malzemeleri kullanmaktadır.

Klozet Batarya Montaj ve Tamiri

İhtiyaç duyduğunuz zaman istediğiniz gibi yardım alabilirsiniz. Hafta sonu açık tesisatçı aramayın, firmamız 7/24 müşterilerine hizmet veren bir anlayışla çalışmaktadır.
Tıkalı tuvalet, tıkalı lavabo, tıkalı mutfak gibi kanal tıkanıklığı sorunlarınızda ekiplerimiz kameralı cihaz ve kanal açma makinesi robotla tıkanıklığı açmaktadır. Evde kırmadan tıkanıklık açılsın isterseniz, ekiplerimizi hemen yönlendirelim. İncek su tesisatçısı hizmetlerini garantili vermektedir. Servis sonrası bile müşterilerimizi mağdur etmeyiz. Müşteri memnuniyeti servisimizin temel ilkeleri arasındadır. Tıkanıklık, su kaçak tespit ve diğer tesisat tamir işlerinizde size profesyonel hizmet ssunalım.


ÇANKAYA SU TESİSATÇISI

İncek Su Tesisatçısı


USTAYA SOR