Servis Bölgeleri

TESİSAT ARIZA TESPİTİ VE KLOZET TAMİRİ PURSAKLARSu Borularında Oluşan Tesisat Arıza Tespiti 


Klozet arızaları nedeniyle strese girerek panik yapmanıza hiç gerek yok. Klozet Arıza tamircisi Pursaklar firmamız her model klozet arızası ve tamirinde, klozet montajı gibi işlerinizde itinalı bir hizmet vermektedir. Su Tesisat Tamircilerimiz Klozet iç takım değişimi yapılması gerekiyor ise ekiplerimiz kalitesini kanıtlamış malzemeleri kullanmaktadır. Klozet suyu kesmiyor, klozet sürekli damlıyor, klozet içine su sızdırıyor benzeri sorunları yaşayan müşterilerimiz için klozet tamiri konusunda firmamız deneyimli ustalarımız ile hizmet vermektedir. Klozet deposuna su dolmuyor sorunu olan müşterilerimize ekiplerimiz arızalı rezervuarı tamir edere ya da rezervuar değişimi yaparak yardımcı olmaktadır. Standart klozet, gömme klozet gibi her model klozet arızasında sorununuzun giderilmesi için güncel yöntemlerle, cihazlarla tamir için firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Klozet ve Musluk Tesisatı Tamir Ustası


Evlerimizde kullandığımız farklı modellerde musluk türleri var. Musluk arızaları, musluktan su sızıntıları her modelde farklı yöntemlerle giderilmektedir. Bu alanda bilgi sahibi, deneyimli bir musluk tamircisi ihtiyacı olan müşterilerimize firmamız mobil ekiplerimiz ile yardımcı olmaktadır. Musluk tamircisi Pursaklar servisimiz 7/24 musluk arızalarının giderilmesinde hizmet vermektedir. Musluk kırıldı gibi sorunlarınızda ustalarımız kaliteli bir musluk ile değişim yapmaktadır. Musluk su damlatıyor diyen müşterimiz için conta değişimi gerekirse musluk değişimi yapmaktayız. Firmamız beğenmediğiniz muslukları, banyo bataryası değişim ve montaj işlerini de titizlikle yapmaktadır. Musluk tamiri kolay gibi görünse de musluk tamir işleri deneyimli ve bilgi sahibi kişiler tarafından yapılmalıdır. Musluklarda model farklılığı bile tamir ve montaj işlerinde farklılık gösterebilir.


Su TesisatçıUstası ve Tesisat Tamircisi

Klozet tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı gibi gider tıkanıklıkları robot ile açılırsa fayans kırmadan sorun giderilir. Kırmadan cihazla su kaçağı tespiti için klozet ve musluk tesisat tamircisi Pursaklar firmamızdan profesyonel yardım alabilirsiniz.  Klozette su kaçağı arızası olduğunda acil usta talebinde bulunabilirsiniz. Musluk su sızdırıyor ise ustalarımız aynı şekilde yardımcı olacaktır. Klozet ve musluk arızalarında tesisat arıza tespiti için firmamız ile iletişime geçebilir, deneyimli bir ustamızı çağırabilirsiniz. Tesisatçı ihtiyacınız olduğunda 7/24 firmamızdan teknik destek alabilir, tıkanıklık açma ve su kaçak tespiti yapılmasını sağlayabilirsiniz. Tesisatınızda su sızıntısı olduğunu fark ettiğiniz zaman firmamız en iyi çözümleri sunacaktır.

Pursaklar Su Tesisat Kaçağı Arıza Tespiti ve Tamiri


USTAYA SOR