Servis Bölgeleri

TIKALI TUVALET VE KLOZET TAMİRİ KEÇİÖREN

Klozet ve Musluk Tesisat Tamircisi Keçiören

Klozet sifonu ve rezervuar arızaları nedeniyle klozet deposuna su dolmuyor, klozet suyu kesmiyor, klozet içine su sızdırıyor gibi problemler yaşanır. Klozet tamircisi Keçiören firmamız her türlü klozet arızasında, her model klozet arızasında tecrübeli klozet tamircisi ustalarla hizmet vermektedir. Klozet musluğu, rezervuar, sifon arızalarını ekiplerimiz kısa sürede tamir edecektir. Klozet tamiri ve montaj işlerinde firmamız kaliteli malzemeler ve işçilik ile hizmet vermektedir. Klozet iç takım değişimi gerekiyorsa montajda kullanacağımız malzemeler uzun yıllar sorun çıkarmayacaktır. Gömme klozet tamir işleri için de ekiplerimiz yardımcı olmaktadır. Klozetin tamir edilmesi aşamasında ustalarımızın deneyimine güvenebilirsiniz.

Klozet ve Tuvalet Tıkanıklık Açan Usta

Su damlatan musluk zamanla kurumuş, aşınmış contası nedeniyle suyu akıtıyor olabilir. Ayrıca musluğunuz zamanla aşınmış eskimiş olabilir. Musluk tamiri için tecrübeli bir usta çağırmalısınız. Her model musluk tamirini yapabilecek, işinin ehli ustaya ihtiyacınız olacak. Musluk tamircisi Keçiören firmamızdan bu konuda destek alabilirsiniz. Kırılan musluklar için ekiplerimize musluk kırıldı derseniz yeni kaliteli bir musluk ile değişimi yapacaklardır. Musluk su damlatıyor sorununu yaşıyorsanız ekiplerimiz musluk contasını kontrol edecek ve gerekeni kısa sürede yapacaktır. Banyo bataryası, mutfak bataryası montajı için de su tesisatçısı olan firmamızın sunduğu çözüm önerilerinden yararlanabilirsiniz. Kalite belgesi olan ekonomik maliyetli yeni bataryalarınızın montajını ustalarımız yapacaktır. Musluk arıza yaptı, muslukta su sızıntısı var, musluk değişimi yapılacak diyen her müşterimizin sorununu itinalı bir şekilde gideriyoruz.

Su Tesisat Arıza Tamiri ve Su Tesisatçısı

Su sızıntısı hemen her tesisatta sorun haline gelebilir. Musluk su sızıntısı, klozette su sızıntısı olabilir. Aynı şekilde tesisatınızda nereden olduğunu bilemediğiniz sızıntılarla karşılaşabilirsiniz.Kırmadan etrafa zarar vermeden su kaçak tespiti yapılması için tesisat tamircisi Keçiören firmamız ile iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. Lavabo tıkandı, klozet tıkandı, banyo tıkandı gibi tıkanıklık sorunları ile karşılaşan müşterilerimize de firmamız tıkanıklık açma konusunda yardımcı olmaktadır. Özellikle klozette tıkanıklık olması hijyen ve temizlik açısından son derece sakıncalıdır. Tıkanıklık açma alanında firmamız robot denilen kanal açma makinesi ile tıkanıklığı açmaktadır. Bu nedenle herhangi bir kırma işlemi yapılmasına gerek kalmamaktadır.

Su Kaçak Tespiti Su Tesisat Arıza Tespiti Termal Kameralı Cihazla Kırmadan


USTAYA SOR