Servis Bölgeleri

SU TESİSATÇISI ÇANKAYA
Çankaya Su Tesisatçısı

Musluk tamircisi çağırmak için semtinizde bir sıhhi tesisatçı arıyorsanız, yeni yöntemleri kullanan, ustaları bu alanda deneyimli olan bir tesisatçıdan yardım almanızı tavsiye ederiz. Çankaya su tesisatçısı olarak yıllardır bu sektörde hizmet veren bir firmayız. Tesisatta klozet montajı, lavabo montajı, bulaşık makinesi yeri hazırlama gibi montaj işlerinizde, tıkalı lavabo açma, tuvalet açma gibi gider tıkanıklığı açma işlerinizde, su kaçak tespit gibi tesisattaki sızıntıların bulunmasında müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Klozet sifonu çalışmıyorsa, rezervuar bozuldu değişmesi gerekiyorsa, klozet içine su akıtıyor gibi sorunlarınız olursa, firmamızı arayarak tesisat ustası çağırabilirsiniz.


Tesisat Tamir Ustası


Tuvalet temizleme vanası bozulduysa, tuvalet tıkandı ise, usta çağırmakta geç kalmayın. Tesisat arızaları ve sorunları en kısa sürede giderilmelidir. Bu hem yaşam alanlarının temizliğinde, hem de hijyenin sağlanmasında önemlidir. Ayrıca kişisel temizliğiniz içinde tesisatın işlevini yerine getirmesi gerekir. Çankaya su tesisatçısı arayanlar firmamızın iletişim bilgilerinden kolayca ulaşabilir. Müşterilerimize 7/24 teknik destek veriyoruz. Cumartesi açık tesisatçı, hafta sonu açık tesisatçı arayanlar kesinlikle mağdur olmaz. Firmamız mobil ekiplerle semtinizdeki her yere en kısa sürede hizmet verecektir. Tesisatınızda ne zaman arıza olacağını bilemezsiniz. Bu nedenle firmamızın iletişim bilgileri not edin. İhtiyacınız olduğu zaman tesisat ustası çağırabilirsiniz.

Çankaya Su Tesisat servisimizin vermiş olduğu hizmetler.

► Termal Kameralı Su Kaçağı Tespiti
► Cihazla Su Arıza Bulma
► Robot Makineli Tıkalı Kanal ve Gider açma
► Mutfak Lavabo Gideri Tıkanıklık Açma
► Tuvalet Klozet Gider Borusu Açma 
► Mutfak Lavabo Evye Tamiri
Sıhhi Tesisat Ustası

Çankaya Kameralı su tesisatçısı olarak firmamızda klozet tamircisi, musluk tamircisi gibi her alanda uzman ustalarımız vardır. Bu nedenle tesisattaki arızaların tamirinde, tesisat montaj işlerinde, eskimiş tesisatlarda bakım ve yenileme işlerinde firmamızdan profesyonel yardım alabilirsiniz. Modelini beğenmediğiniz, eskimiş, yıpranmış batarya değişimi içinde TSE kalite belgesine sahip modern batarya modelleriyle hizmet veriyoruz. Bataryalarınızı değiştirdikten sonra uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.


Klozet Tamir Ustası


Musluk contası aşınmış su damlatıyor ise, musluk başlığı kırıldı ise acilen musluk tamircisi olan ustamızı çağırabilirsiniz. Evde kendi maharetinizle muslukların bazı arızalarını tamir edebilseniz bile, bazı arızalarda ustaya ihtiyacınız olabilir. Özellikle yeni model aç kapa musluk tamirinde usta çağırmanız gerekebilir. Çankaya su tesisatçısı olarak her konuda müşterilerimize yardımcı oluruz. Hem danışmak istediğiniz konularda ustalarımızdan yardım alabilir, hem de profesyonel destek alabilirsiniz.

Kameralı Su Tesisatçısı

Cihazla Kırmadan su arıza yerini tespit etmek mümkün. Teknoloji artık çok gelişti. Biraz pahalı olsada cihazlar bu işlerde ustaları ve müşterileri çok rahatlatan çözümler üretti. Termal kameralar, akustik dinleme cihazları, su basınç test pompaları, yüzey tarama dedektörleri, kanal ve kanalizasyon borusu içi görüntüleme kamerası gibi cihazlar sayesinde su tesisat boruları ile ilgili sorunlara kırmadan çözümler ürete bilmekteyiz.ANKARA SU TESİSATÇISI

Çankaya Su Tesisat

USTAYA SOR