Servis Bölgeleri

SU TESİSATÇISI ETİMESGUT

su tesisatçısı, su kaçağı tespiti

Etimesgut Su Tesisatçısı

Su tesisatınıza ne kadar iyi bakar, arızaları işinin ehli ustalarca tamir edilmesini sağlar, müşteri memnuniyetine önem veren bir tesisatçınız olursa, su tesisatınızı randımanlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Etimesgut su tesisatçı olarak yıllardır bu sektörde müşterilerimizin tesisat sorunlarını, arıza ve montaj işlerini, tesisat bakımını yapmaktayız. Tesisat arızasının müşterilerimizi sıkıntıya sokacağını iyi biliriz. Bu yüzden 7/24 ulaşılabilir bir tesisatçı olmaya, acil usta desteği, hafta sonu açık tesisatçı, cumartesi açık tesisatçı arayan müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz. Tesisatta yaşanan arızaların, problemlerin zamanı olmaz. Müşterilerimiz mağdur olmasın, su tesisatını sağlıklı bir şekilde kullansın isteriz.

su tesisatçısı, su kaçağı tespiti

Su Tesisat Tamircisi

Musluk başlığı kırıldı, musluk açılmıyor, musluk contası değiştirilmeli diyen müşterilerimize musluk tamircisi ustamızı gönderiyoruz. Tuvalet temizleme vanası bozuk, klozet içine su akıtıyor, rezervuar bozuk, sifon çalışmıyor diyen müşterilerimize de klozet tamircisi ustamızı gönderiyoruz. Etimesgut su tesisatçısı olarak firmamızda tesisatınızın her türlü arızasını tamir edecek ustamız var. Ustalarımız tesisat tamiri konusunda işinin ehlidir. Firmamız TSE belgeli tesisat malzemeleri kullanarak hizmet vermektedir. Bu nedenle kaliteli hizmet, kaliteli işçilik, garantili hizmet koşullarıyla hizmet almak isteyen müşterilerimizi bekliyoruz.

Sıhhi Tesisat Ustası


Ustalarımız TSE belgeli batarya değişimi hizmeti de vermektedir. Ayrıca tıkalı lavabo açma, tuvalet açma, küvet açma gibi diğer tıkanıklığı sorunlarınızda, su kaçak tespit gibi tesisat problemlerinizde Etimesgut su tesisatçısı olan firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Tesisatınızı sorunsuzca kullanmanız için düzenli olarak bakımını da yaparız.Tesisattaki montaj işlerinizde, eskiyen aksamının değiştirilmesinde firmamızdan usta desteği alabilirsiniz. Tuvalet tıkandı, musluk başlığı kırıldı, tıkalı lavabo açma için ihtiyacınız olan tesisat ustası bir telefon kadar yakınızda, arayın tesisatınız bu sorunlardan kurtulsun.

su tesisatçısı, su kaçağı tespiti

Klozet Tamirci Ustası

Eryaman su tesisatçısı firması olarak tesisatla ilgili her sorunda profesyonel bir hizmet veriyoruz. Banyo, mutfak, tuvalet gibi yaşam alanlarında tesisatla ilgili yaşadığınız sorunlarda firmamızdan tesisat ustası çağırarak kolayca kurtulabilirsiniz. Sıhhi tesisatçı ihtiyacınız olduğunda, firmamızın iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz. Klozet tamircisi, musluk tamircisi nerede bulurum diye düşünmeyin. Firmamızda tesisat arızalarının tamirinden, bakımına, montaj işlerine kadar her konuda bilgisi olan, deneyimli ustalarımız var.

Kameralı Su Tesisatçısı

Cihazla Kırmadan su arıza yerini tespit etmek mümkün. Teknoloji artık çok gelişti. Biraz pahalı olsada cihazlar bu işlerde ustaları ve müşterileri çok rahatlatan çözümler üretti. Termal kameralar, akustik dinleme cihazları, su basınç test pompaları, yüzey tarama dedektörleri, kanal ve kanalizasyon borusu içi görüntüleme kamerası gibi cihazlar sayesinde su tesisat boruları ile ilgili sorunlara kırmadan çözümler ürete bilmekteyiz.
ANKARA SU TESİSATÇISI

ETİMESGUT SU TESİSAT USTASI

USTAYA SOR