Servis Bölgeleri

SU TESİSATÇISI ÜMİTKÖY

su tesisatçısı


Ümitköy Su Tesisatçısı

Su tesisatındaki arızaların kısa sürede tamir edilmesi gerekir. Bu nedenle her zaman ulaşılabilir, profesyonel destek alabileceğiniz, sizlere deneyimli ustalarla yardımcı olacak bir tesisatçınız olmasına özen göstermelisiniz. Ümitköy su tesisatçısı olarak müşterilerimize teknik alet ve cihazlarla, yeni yöntemlerle profesyonel bir şekilde yardımcı oluyoruz. Firmamızdan tesisat sorunlarınızın, arızaların giderilmesi için 7/24 hizmet alabilirsiniz.

Ustalarımız titiz bir çalışmayla klozet montajı, batarya değişimi, su kaçak tespit, tuvalet temizleme vanası arızası, tıkalı lavabo açma gibi sorunlarınızda sizlere yardımcı olacaktır. Musluk başlığı kırıldı, musluk contası değişmesi gerekiyor gibi sorunlarınızda musluk tamircisi olan ustamız, klozet içine su akıtıyor, klozet sifonu bozuk, rezervuar çalışmıyor gibi sorunlarınız içinde klozet tamircisi olan ustamız sizlere yardımcı olacaktır.


Su Tesisat Ustası

Lavabo montajı, klozet montajı gibi tesisatınızdaki montaj işlerinde, musluk, klozet arızası gibi tesisat arızalarında, eskimiş tesisatın yenileme işlerinde Ümitköy su tesisatçısı olarak hizmet alabileceğiniz firmamız teknolojik cihazlarla, alanında uzman ustalarla, güncel yöntemleri kullanarak hizmet vermektedir. Banyo, mutfak gibi alanlarda kullandığınız bataryaları yenilemek isterseniz, ustalarımızbatarya değişimi için sizlere yardımcı olacaktır. TSE kalite belgesine sahip yeni bataryalarla değişim yaparlar. Bataryaları sorunsuz bir şekilde uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Sıhhi Tesisat Ustası 

Musluk su damlatıyor, musluk başlığı kırıldı diyenler içinde musluk tamircisi gönderelim. Gün içinde sayısız defa açıp kapattığımız muslukların en küçük sorunu bile çok zarar vericidir. Beklemediğiniz bir anda evinizi su basabilir, yüksek miktarda su faturası ödemek zorunda kalabilirsiniz. Musluk akıtmasın diye iyice sıktığınız musluğu açmaya bile korkar hale gelirsiniz. Bu nedenle Ümitköy su tesisatçısı olan firmamızı arayarak musluk tamircisi göndermemizi isteyebilirsiniz. Ustalarımızın kullandığı bütün tesisat malzemeleri TSE kalite belgesine sahip olduğu için, tesisatınızı sorunsuzca kullanabilirsiniz.

su tesisatçısı

Klozet İç Takım Tamircisi

Firmamızdan su kaçak tespit, tıkalı lavabo açma gibi sorunlarınız için destek alırsanız, görüntülü kaçak bulma, kırmadan robotla tıkanıklık açma gibi modern yöntemlerle yardımcı oluruz. Pimaş boru tıkanıklığı, su kaçağı gibi sorunlar tesisatta her zaman olabilir. Evinizi kırıp dökmeden bu sorunlardan kurtulmak için, Ümitköy su tesisatçısı olarak hizmet veren firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Kameralı Su Tesisatçısı

Cihazla Kırmadan su arıza yerini tespit etmek mümkün. Teknoloji artık çok gelişti. Biraz pahalı olsada cihazlar bu işlerde ustaları ve müşterileri çok rahatlatan çözümler üretti. Termal kameralar, akustik dinleme cihazları, su basınç test pompaları, yüzey tarama dedektörleri, kanal ve kanalizasyon borusu içi görüntüleme kamerası gibi cihazlar sayesinde su tesisat boruları ile ilgili sorunlara kırmadan çözümler ürete bilmekteyiz.USTAYA SOR