Servis Bölgeleri

TIKALI KANAL AÇMA SİNCAN

Sincan Tıkalı Gider Açma


Tesisatınızda tıkanan giderler yüzünden çok zorluk çekersiniz. Bu nedenle tıkanan giderlerin en kısa sürede açılması gerekir. Tıkalı tuvalet, tıkalı lavabo, tıkalı klozet yüzünden yaşadıklarınıza son vermelisiniz. Bunu yaparken de tıkanıklığı kırmadan açma hizmeti veren bir tesisatçı çağırmalısınız. Sincan tıkalı gider açma hizmeti veren firmamız bu konuda sizlere yardımcı olabilir. Tıkanıklık sorunu olanlar firmamızı aradıklarında zaman geçirmeden gönderdiğimiz robot makineli usta tıkana gideri zahmetsizce açacaktır. Bu yüzden gider tıkanıklığı yaşayanlar bundan tedirgin olmasın. Artık kurumsal firmalar tarafından yeni yöntemler kullanılıyor. Tuvalet, Mutfak, Lavabo gibi Gideri tıkayan etken ne olursa olsun, bu gibi sorunların kırmadan açma yöntemi var.
Makineli Tıkalı Kanal Açma


Sincan tıkalı gider açma firması olarak tesisattaki tüm giderlerin tıkanıklığını açıyoruz. Lavabo tıkandı, mutfak lavabosu taştı, atıklar gitmiyor gibi sorunlar yaşıyorsanız hemen firmamıza ulaşabilirsiniz. Tıkanan lavaboyu kendi olanaklarınızla açmaya çalışmayın. Özellikle lavabo giderini pompalamak tıkanıklık sorununu büyütecektir. Lavabo giderinde yığılmaya neden olan atıklar ciddi tıkanıklık sorununa yol açabilir. Lavabo açıcı kimyasallarda sadece gidere ulaşmamış tıkanıklık nedenlerini ortadan kaldırabilir. Bu yüzden firmamızdan robot makineli usta çağırmakta gecikmeyin. Kısa sürede tıkalı lavabo açılacak, tıkanıklık yüzünden mağdur olmanız önlenecektir.

Kırmadan Tıkalı Kanal Açma

Gider tıkanıklığı nedeniyle logar kirlenme sorunu yaşayanlarda Sincan tıkalı gider açma firmamızdan yardım alabilir. Logar tesisatınızın kanalizasyona bağlanmasını sağlayan bir baca gibidir. Eğer tesisatınızda gider tıkanıklığı sorunu yaşarsanız, atıklar logar içinde kalarak kanalizasyona gitmez. Bu durumda logar temizleme işlemi yapılmalıdır. Ana logara kadar olan temizlik işlemini binada oturanlar yapacağından, Sincan tıkalı gider açma servisimizden logar temizleme hizmeti almanızı tavsiye ederiz.

Tuvalet Mutfak Gideri Açan Usta

Tuvalet açma içinde Sincan tıkalı gider açma servisimiz sizlere yardımcı olacaktır. Tıkanan tuvaleti açmak için evde kırıp dökme gibi sizleri huzursuz edecek çalışmalar yapmayız. Bu sorunda robot makineli usta ile hizmet veriyoruz. Bu tıkanıklığı ihmal ederseniz, tıkanıklık nedeniyle komşularınızın kullandığı su bile kanalizasyona gidemeyeceği için, sizin evinize tepecektir. Gider tıkanıklığı kalıcı olarak açılmadığı zaman beklemediğiniz anlarda yeniden nüksedecektir. Bu nedenle robotla kırmadan tıkanıklığın açılması gerekir. Bu yöntem aynı zamanda kırmadan açma hizmeti almanızı sağlayacaktır.

PİMAŞ BORU FARE KEMİRMESİ


Lağam fareleri logar ve kanalizasyon boruları için de kendilerine yuva yapıp üreye bilecelkleri bir yer ararlar. En uygun yerler ise rutubetli yumuşak toprak ve gizli bölmelerdir. Buna en uygun yerler ise kapağın da delikleri kapatılmış yada toprakla üzeri örtüldüğü için hava alamayan logar çukurlardırı. Bazen de zemin katta kullanılmayan dairelerin altında temelde bulunan yumuşak topraklara yuva yaparlar. Bu sebeple de Sı Sık Tıkalı Gider açma sorunu yaşarsınz. Binanızı pis su basar. 

Bu canlılar su teisatın da bulunan pimaşları çok kolay kemirirler. Ve pimaştan dış kısma çıka bilirler. 


LOGAR ÇUKURU HAVALANDIRMASI


Genenel olarak bahçe de bulunan logar çukurlarının kapağın da bulunan delikler  pis koku yada fare böcekgeleceği endişesi ile toprakla kapatılırlar. Bu uygulama son derece yanlıştır. Halbuki fare ve kemirkgenlerin en sevdiği ortam hava almayan gün ışığı girmeyen, nemli ve geniş oya bilecekleri ortamlardır. Bu sebeple eğer çukurların ağzında bulunanhavalandırma deliklerini kapatır iseniz bu noktaların bir fare yuvası olmasına da olanak sağlarsınız.

Sincan Su Tesisatçısı Tıkalı Kanal Açma

USTAYA SOR


  • Commenter Emrah DÖNMEZ 25 Mayıs 2020

    Usta camasir makinam koridorda onun giderinde insaat kalintisindan dolayi tikaniklik var acilir mi

  • Commenter Ankara Su Tesisatçı 25 Mayıs 2020

    İnşaat kalıntısı ve harç gibi sert malzemeler makine ile açılması mümkün değil.