Servis Bölgeleri

ÇUBUK CİHAZLA KIRMADAN SU KAÇAK TESPİTİ

Çubuk Su Kaçak Tespiti

Çubuk su kaçak tespiti servisimiz 7/24 uzman ekibimiz ile bölgenizde son teknoloji cihazların yardımıyla çevreyi kırmadan dökmeden su kaçak tespiti yapmaktadır. Ekiplerimiz kameralı su kaçak tespit cihazları ile tespit ettikleri su kaçağını akustik dinleme cihazları ile doğrulamakta ve gözle görünmeyen duvar arasındaki kaçakları noktasal olarak tespit etmektedir. Ekiplerimiz bu işlemlerin ardından su kaçağı olan bölgenin yerini göstererek, yapılması gereken tadilat işlemleri hakkında müşterilerimizi aydınlatmaktadır.
Genellikle tek noktada oluşan su kaçakları yapılan tespit sayesinde küçük çaplı onarım ile giderilmektedir. Bu çalışmalar sayesinde yaşam alanınızda büyük tadilatlara gerek kalmamakta, boya, fayans döşeme gibi ekstra işlemlere gerek kalmamaktadır. Eviniz harap olmadan, etraf kırılmadan sorununuz çözümlenmektedir.


Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılıyor ? 
Su kaçak tespiti son teknoloji cihazların yardımıyla yapılmakta dolayısıyla müşterilerimizin tadilat masrafları da ciddi oranda azalmaktadır. Ekiplerimiz küçük bir kırma işlemi yaparak boru tadilatını yapmakta ve açtıkları noktayı kapatarak su kaçak sorununu gidermektedir.
Su kaçak sorununuzun en kısa zamanda tamir edilmesi gerekir. Bu sorunu ileri bir tarihe ertelerseniz ciddi problemler ile karşılaşabilirsiniz. Su kaçağı fark edildiği anda müdahale yapılır ise hem daha az bir ücretle tadilatı yapılabilir hem de su kaçağı nedeniyle mağdur olmaz, büyük masraflara katlanmak zorunda kalmazsınız.

Kırmadan Su Kaçak Tespiti

Çubuk su kaçak tespitiservisi yeni yöntemlerle hizmet vermektedir. Bu alanda kullanılan eski yöntemler hem meşakkatli hem de daha masraflı yapılmaktaydı. Su kaçağı olan bölge tahminler ile belirlendiği için evde kırma dökme işi daha fazla olurdu. Tesisat alanındaki teknolojik gelişmeler sayesinde kırmadan su kaçak tespiti yapılabilir hale geldi. Teknolojik cihazlarla su kaçağı olan bölge hatasız ve hızlı bir tespit ile belirlenmektedir.


Kameralı Su Kaçak Tespiti

Termal görüntüleme kamerası ile günümüzde kameralı su kaçak tespiti yapılmaktadır. Bu yöntem sayesinde evdeki tesisatın her bölgesindeki kaçakları görüntülenerek tespit edilmektedir. Bu şekilde gereksiz yere etrafın kırılması önlenir. Termal kamera ile belirlenen kaçak yeri akustik dinleme cihazları ile doğrulanmaktadır. Çubuk su kaçak tespiti servisimiz bölgedeki nem oranı da nem ölçer cihazı ile tespit ederek, hatasız su kaçak noktasını tespit etmektedir.

ANKARA SU KAÇAK TESPİTİ TESİSATÇI USTA


USTAYA SOR