Servis Bölgeleri

KLOZET VE MUSLUK TAMİRCİSİ ETİMESGUT

Klozet ve Musluk Tesisat Tamiri Etimesgut

Klozet musluğu su damlatıyor, klozet içine su sızdırıyor, klozet iç takım değişimi yapılması gerekiyor ise klozet tamiri Etimesgut servisimizden usta çağırabilirsiniz. Klozet tamiri alanında deneyimli, uzman ustalarımızdan destek alabilirsiniz. Klozet ile ilgili çeşitli arızalar ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Bunların deneyimli ve bilgili ustalar tarafından tamir edilmesi önemlidir. Klozeti yeniden kullanabilmek için firmamız yeni yöntemlerle, modern alet ve cihazlarla sizlere yardımcı olacaktır. Klozet suyu kesmiyor, klozet deposuna su dolmuyor gibi yakınmalar rezervuar arızalarından kaynaklanabilir. Bu tür sorunlar evinizin hijyeni ve temizliği açısından olumsuzluk yaratır. Ayrıca kişisel bakım ve temizlik için de sakıncalıdır. Klozet tamiri için zaman kaybetmemelisiniz. Kaliteli malzemeler ve işçilik hizmeti ile sizlere yardımcı olacak bir tesisatçı çağırmalısınız.
SU TESİSAT ARIZA TESPİT VE TAMİRİ

Musluk arızaları herkes için önemli bir sorundur. Mutfak, banyo gibi alanlarda kullanılan muslukların su damlatması, su sızdırması, arıza yapması, kırılması can sıkıcıdır. Musluk tamiri Etimesgut firmamız musluk tamirinde deneyimli personeli ile sizlere yardımcı olmaktadır. Müşterilerimizden gelen musluk su damlatıyor, musluk kırıldı, musluk değişimi, batarya montajı gibi her konuda profesyonel hizmet alabilirsiniz. Su damlatan muslukları ihmal etmemelisiniz. Düşünemeyeceğiniz kadar su sarfiyatınız olabilir, eviniz su basma riski ile karşı karşıya kalabilir. Beklenmedik zamanlarda mağdur olmamanız için evinizdeki muslukların bakımını ve tamirini ihmal etmemelisiniz. Su tesisatçısı olarak firmamızın hizmetlerinden memnun kalacağınızı görmenizi isteriz.
KLOZET İÇ TAKIMI VE MUSLUK CONTA TAMİRİ

Tesisatçı olarak hizmet veren tesisat tamiri Etimesgut servisimiz mobil ekiplerle ihtiyacı olan tüm müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Klozette su kaçağı arızası meydana gelir ise ekiplerimiz su kaçağı tespiti yaparken etrafı kırmadan çalışırlar. Bu sorun klozet musluğundan, sifon ya da rezervuar nedeniyle oluşabilir. Ayrıca tesisatta su sızıntısı da olabilir. Firmamız su kaçak tespit cihazı ile sızıntının yerini noktasal olarak tespit etmektedir. Başınıza klozet tıkanıklığı gibi ciddi bir sorun gelirse, tıkanıklık açma için robotla hizmet alabileceğiniz servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Tesisat arıza tespiti sırasında güncel yöntemler kullanan firmamız musluk ve klozet başta olmak üzere tesisatın her türlü arızasını modern cihazlar ve aletler yardımıyla tespit etmektedir.


USTAYA SOR