Servis Bölgeleri

MUSLUK VE KLOZET TAMİRCİSİ ÇAYYOLKU

Klozet ve Musluk Tesisat Tamircisi Çayyolu

Klozet ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, klozet içine su sızdırıyor, klozet suyu kesmiyor ise yapmanız gereken klozet iç takım değişimi yaptırmaktır. Bunun için klozet tamircisi Çayyolu firmamız sizlere yardımcı olacaktır. Uzman kadromuz klozet tamiri alanında son derece deneyimlidir. Firmamız müşterilerimize hem işçilik hem de kullanılan malzeme konusunda en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Sonradan herhangi bir sorun yaşamamanız açısından klozet tamiri profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Ayrıca klozet tamiri için kullanılan malzemeler de kalite belgesine sahip olmalıdır. Klozet iç takım değişimi yapılacak ise buna dikkat etmelisiniz. Klozet sifonu, rezervuar arıza yapar ise kullanılacak malzemelerin kalite belgesine sahip olması gerekir. Firmamızdan bu konuda en iyi hizmeti alacağınızdan emin olabilirsiniz.

SU TESİSAT ARIZA TAMİRİ VE ONARIM HİZMETLERİ

Contası aşınan, kurumuş, kullanımdan dolayı eskimiş musluklardaki su sızıntısı canınızı sıkabilir. Musluk su damlatıyor, sızıntı yapıyor ise mutlak bir su tesisatçısı ile iletişime geçmelisiniz. Özellikle musluk tamirini yapamıyorsanız, musluk tamiri için zaman bulamıyorsanız acilen bir usta çağırmalısınız. Musluk tamircisi Çayyolu firmamıza bu taleplerinizi iletebilirsiniz. Musluk tamirinde deneyimli, özenle çalışan ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz. Eskimiş, yıpranmış musluklarda musluk kırıldı şikâyetleri oldukça fazladır. Bu durumda muslukların yenilenmesi gerekir. Firmamız kullandığı tesisat malzemelerinin kalite belgesine sahip olmasına özen göstermektedir. İsteğinize uyan her model musluk değişimini yapmaktadır. Evinizde kullandığınız aç kapa musluk, klozet musluğu, mutfak, banyo bataryası değişimi yapılacak ise firmamız sizlere yardımcı olacaktır.

KLOZET VE MUSLUK CONTASI SU DAMLATMA 

Musluk su sızdırıyor, klozette su kaçağı arızası var gibi tesisatınızı etkileyen su kaçağında tesisat tamircisi Çayyolu servisimizden profesyonel yardım alabilirsiniz. Su kaçak tespiti yapan ekiplerimiz evinize zarar vermeden çalışmaktadır. Fayansları kırmadan tesisattaki kaçağı cihazla tespit etmektedir. Bu nedenle su kaçağından daha az masrafla, evinizde başka ek tadilatlar yapmadan kurtulmuş olursunuz. Su sızıntısı sonunuza kökten çözümler getirmektedir. Firmamız tesisat arıza tespiti konusunda da deneyimli, bilgili ustalarla hizmet vermektedir. Tıkanmış klozet, lavabo, tuvalet, mutfak giderlerinde tıkanıklık açma işlemi sırasında ustalarımız robot kullanarak herhangi bir yere zarar vermeden kırmadan tıkanan klozeti açmaktadır.

Diğer Hizmetlerimiz Hakkında Videolarımızı izleyin


USTAYA SOR