Servis Bölgeleri

SU KAÇAĞI TESPİTİ HÜSEYİN GAZİSU KAÇAĞI TESPİTİ HÜZEYİN GAZİ

Su kaçağı en önemli tesisat sorunları arasındadır. Tesisatınızda kaçak olursa hiç telaş yapmamalısınız. Ancak bu sorunu kesinlikle ihmal etmemelisiniz. Su kaçak tespit Hüseyin Gazi servisimizi arayarak profesyonel destek almanızı öneririz. Daha önceden su kaçak tespitinde maalesef fayanslar kırılır, kaçak olan boru bu şekilde bulunurdu. Artık günümüzde cihazla su kaçağı tespiti yapan tesisatçılar var. Firmamız da bunlardan biri, tesisat sektöründeki gelişmeleri sürekli takip etmektedir. Etrafı kırmadan, özel cihazlarla ustalarımız borudaki su kaçağını tespit etmekte ve tamirini yapmaktadır. Bu nedenle su kaçağı sorunu olanlar firmamızdan yardım alabilir.

CİHAZLA KIRMADAN SU KAÇAK TESPİTİ

Borudan sızan su evinizde serbestçe dolaşırken istemediğiniz zararlara neden olacaktır. Hatta komşunuz bile alt kata su damlama sorunu vardiye gelebilir. Duvarlarınız kabarabilir, parkelerinizde kabarıklık oluşabilir, evinizde küf kokusu duymaya başlayabilirsiniz. Su kaçağının bu etkilerine dur demek için termal kameralı kaçak bulma yöntemiyle sizlere yardımcı olacak tesisatçınızı çağırmanız yeterli olacaktır.

SU ARIZA TESPİTİ NASIL YAPILIR

Su kaçak arızası olan tesisatta borudan sızan su kendine yol bularak düşünmediğiniz yerlere kadar gidebilir. Suyun geçtiği yerlerde nemlenme olur. Duvarlarda terleme olduğu için sıvalar kabarır. Dolapların içleri, parkelerde sudan etkilenir. Evinizde buna benzer sorunlar tespit ederseniz, tesisatınızda su kaçağı olduğunu düşünmelisiniz. Su kaçak tespit Hüseyin Gazi tesisatçısı olarak hizmet veren firmamıza ulaşırsanız tüm sorunlarınıza son verebiliriz. Kırmadan Cihazla su kaçağı tespiti yapan ustalarımız hem su kaçak tamiri yapar, hem de alt kata su damlaması sorununuza çare olur.

TERMAL KAMERALI SU KAÇAK TESPİTİ

Termal kameralı kaçak bulma işleminde su kaçak arızası bulunurken ısı farklılıkları belirlenerek hangi boruda kaçak olduğu kesin bir şekilde tespit edilir. Bu yöntemde hata payı yok gibidir. Eğer ustalarda bu cihazı kullanmakta deneyimli olursa, su kaçağı sorunundan kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Su kaçak tamiri için tespit edilen noktadan bir iki fayans çıkarılarak borudaki sorun giderilir. Ustalar fayansları da kapatarak işlerini tamamlar. Su kaçak tespit Hüseyin Gazi bölgesinde hizmet veren servisimiz 7/24 su kaçağı sorunu olan herkese yardımcı olmaktadır. Patlak boru tamiri yapılması gerekiyorsa, firmamızı arayarak ustalarımızı çağırabilirsiniz.

Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti Ankara

  • Commenter Serkan 11 Haziran 2020

    Servis ücreti ne kadar

  • Commenter Ankara Su Tesisatçı 11 Haziran 2020

    Servis ücretimiz yok. Kaçak tespit ve tamir ücretlerimiz var. Bilgi için lütfen telefon ediniz.


USTAYA SOR