Servis Bölgeleri

SU KAÇAK TESPİTİ ÇUKURAMBAR
Termal kameralı Su Kaçağı Tespiti Çukurambar

Su kaçağı tespiti yaptırmak için deneyimli bir su tesisatçısı usta çağırmak isteyenler Su Tesisatçısı Çukurambar servisimizden profesyonel yardım alabilir. Tesisat borularında su kaçağı hem eski tesisatlarda hem yeni tesisatlarda ortaya çıkabilir. Boruların hasar görmesi, hatalı döşenmesi, bağlantı yerlerindeki contanın eskimesi aşınması gibi etkenler su kaçağı oluşmasına neden olabilir. Sebebi ne olursa olsun cihazla su kaçağı tespiti yöntemiyle her türlü su kaçağı noktasal olarak tespit edilmektedir. Ustalarımız yeni yöntemler ve özel cihazlarla borudaki su kaçağını hatasız bir şekilde tespit etmektedir. Evinizde su kaçağı nedeniyle bazı hasarlar olduğunu tespit ettiyseniz ya da tesisatınızda su kaçağı olduğundan kuşku duyuyorsanız, alt kata su damlaması sorunu yaşıyorsanız
profesyonel yardım almalısınız.

UYGUN FİYAT / GARANTİLİ HİZMETCihazla Kırmadan Su Kaçak Tamiri 

Firmamızdan termal kameralı kaçak bulma hizmeti alan herkes memnun kalıyor. Evlerine herhangi bir zarar gelmeden, ek tadilat masraflarına gerek kalmadan bu yöntemle su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Borudaki su sızıntısı termal kamera yardımıyla ısı farklılıkları gözetilerek kolayca tespit edilmektedir. Akustik dinleme cihazı sayesinde de noktasal olarak kaçağın yerini bulunmaktadır. Ustalarımız çalışırken sizlerde strese girmezsiniz. Çünkü yapılan çalışmalarda ustalarımız fayanslarınızı kırmadan çalışır ve bu nedenle masraflarınız artmaz. Su kaçağı tespiti Çukurambar servisimizden en uygun fiyatlarla su kaçağı bulma hizmeti alabilirsiniz.

Bilgisayarla Su Kaçak Yer Tespiti

Tesisatınızdaki patlak boru tamiri için deneyimli bir usta çağırmalısınız. Öncelikle ustanın Bilgisayarlı cihazla su kaçağı tespiti yaparak boru sızıntı olan yeri belirlemesi gerekir. Daha sonra su kaçak tamiri yapmak daha kolay olur. Fayansları kırmadan, zemini duvarı kazmadan su kaçak yeri belirlenerek patlak boru tamiri yapılır. Su kaçağı tespit edilmez ve gereken tamirat yapılmazsa alt kata su damlaması sorunu da yaşanabilir. Komşunuz her an şikayete gelebilir. Bu nedenle su kaçak arızası ile karşılaştığınızda ihmal etmemelisiniz. Tesisatçınızla iletişime geçerek profesyonel yardım almalısınız. Hem evinize daha fazla zarar gelmemesi için, hem de komşularınız mağdur olmasın diye zaman kaybetmemelisiniz. Termal kameralı kaçak bulma yöntemi sayesinde etrafı kırıp dökmeye gerek kalmadan borudaki su sızıntısı kolayca tespit edilir. Tesisatınızı eskiden olduğu gibi yeniden kullanmaya başlayabilirsiniz.
 
 

Termal Kameralı Su Kaçak Tespiti Ankara Çukurambar


USTAYA SOR